Використання інформації

Загальна інформація

1.1. Використовувати будь-які матеріали, представлені на ресурсі Betline.com.ua, можна виключно при повному дотриманні представлених нижче пунктів. Кожен Користувач, який заходить на сайт, автоматично погоджується з Правилами і зобов’язується їх дотримуватися. Адміністрація порталу може внести зміни в один або кілька пунктів Правил, не повідомляючи про це Користувача. Зміни набувають правову силу з моменту їх публікації на Betline.com.ua.

1.2. Вся інформація, яка розміщена на порталі Betline.com.ua, може бути використана для ознайомлення і персонального зберігання.

1.3. Адміністрація ресурсу не покладає на себе відповідальність за наступне поширення інформації, скопійованої з порталу. Всі Учасники, які копіюють матеріали з ресурсу для подальшої публікації на сторонніх джерелах, повинні робити це відповідно до Правил.

1.4. Ресурс Betline.com.ua не покладає на себе відповідальність за ту інформацію, яку розміщують на своїх сайтах треті особи – представники букмекерської компанії та інших організацій, чиї посилання є на порталі.

Правила копіювання матеріалів

2.1. Матеріали, присутні на сайті Betline.com.ua, можна копіювати і поширювати тільки відповідно до даних Правил. Вхід на ресурс автоматично підтверджує, що Користувач ознайомився з положеннями і бере на себе зобов’язання їх виконувати.

2.2. Всі текстові та мультимедійні дані, які присутні на сайті Betline.com.ua, охороняються авторським правом. Його власником виступають як сама адміністрація, так і треті особи.

2.3. Матеріали з сайту можуть бути повторно опубліковані на сторонніх джерелах виключно в некомерційних цілях. При цьому Користувач, який копіює інформацію, зобов’язується публікувати її разом з посиланням на першоджерело або згадуванням його повної назви. Копіювання і поширення інформації без посилань є прямим порушенням права автора матеріалу.

2.4. Матеріали з сайту Betline.com.ua не можна використовувати в будь-яких комерційних цілях. Для цього необхідно отримати письмовий дозвіл від правовласника.

2.5. Адміністрація в будь-який момент може відмовити Користувачеві в розміщенні скопійованих матеріалів без вказання причини.

Порушення

3.1. Якщо адміністрація порталу або третя сторона виявили факт порушення права автора, вони можуть поскаржитися власнику сервісу, на якому був знайдений скопійований матеріал. Також скарга може бути відправлена керівництву пошукової системи, яка обслуговує ресурс. При цьому правовласник може вимагати негайного видалення матеріалу або повного блокування ресурсу, на якому інформація була виявлена.

3.2. Адміністрація сайту має право вимагати повного відшкодування збитків при незаконній публікації матеріалів з ресурсу Betline.com.ua.