США — Франція 24 липня 2021, Олімпіада 2020, волейбол: прогноз на матч

США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Аріаке Арена (Токіо)
Олімпіада (волейбол)
Франція
ПрогнозистАндрій Чумак
Андрій Чумак
Прогнозист
У першому турі групового етапу олімпійського волейбольного турніру серед чоловіків зустрінуться США і Франція. Вони, на думку букмекерів, входять до п'ятірки головних претендентів на перемогу в змаганнях.

США

Збірна США тричі вигравала Олімпійські Ігри, а на попередній Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро завоювала бронзові медалі. У цьому сезоні у команди був не дуже вдалий виступ в Лізі Націй, де вона посіла лише сьоме місце, вигравши в восьми матчах і зазнавши поразки в семи зустрічах.

Цю команду відрізняє хороша зіграність і великий досвід виступів на високому рівні. Наймолодшому гравцеві у складі збірної США 25 років, але він такий один. Всім іншим або близько до 30 років, або вже за 30 років.

Франція

Збірна Франції тільки нещодавно увійшла до числа лідерів в чоловічому світовому волейболі. При цьому вона жодного разу не вигравала олімпійські медалі, маючи кращим результатом виступів на Олімпіаді лише восьме місце, та й те було в далекому 1988 році у Сеулі.

Але в поточному сезоні французи грали стабільно добре, завоювавши третє місце в Лізі Націй. Склад збірної Франції більш молодий, тут є п’ять гравців віком від 23 до 26 років, компанію яким складають досвідчені волейболісти 30-31 років. Головною ударною силою французів є догравальник з італійської «Модени» Ервін Нгапет. Для нього минулий сезон вийшов не дуже вдалим, але Ервін вміє видавати свій максимум в іграх за національну збірну.

Прогноз

Місяць тому Франція обіграла команду США 3:1 по сетах в Лізі Націй. І в цілому у французів зараз команда виглядає трохи більш конкурентоспроможною. Наш прогноз – перемога збірної Франції в матчі.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі