<?php echo get_the_archive_title();?>Олімпіада (волейбол)
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Прогнози на Олімпійські ігри з волейболу для нашого сайту складають аналітики, які спеціалізуються на міжнародних змаганнях з цього виду спорту.

Незважаючи на те, що в волейболі існує досить багато міжнародних змагань, головними і найпрестижнішими з них залишаються саме волейбольні турніри на Олімпійських іграх. Статус олімпійського цей вид спорту отримав в 1957 році, а дебютував на ОІ в 1964. З тих пір формат змагань кілька разів зазнавав зміни, проте на сьогоднішній день вдалося прийти до оптимальної формули.

У турнірі беруть участь 12 команд. Вони діляться на дві групи по 6 команд за принципом «змійки». Лідер міжнародного рейтингу йде в першу групу, команда, яка посідає друге місце – в другу, третя – знову в першу, четверта – в другу і так далі.

Після групового етапу, який проходить в одне коло, 4 найкращі команди кожного секстету проходять в матчі на виліт. Ось там і починається головна «заруба». Вже в чвертьфінальних іграх відчувається величезна напруга, а про матчі за медалі навіть говорити не варто.

Готуючи прогнози на ОІ по волейболу, наші експерти аналізують і обробляють великий обсяг доступної інформації, що дозволяє складати максимально якісний матеріал.