Прогноз на матч Стефанос Ціціпас – Френсіс Тіафо 28 червня 2021

Стефанос Ціціпас
Греція
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Лондон
Вімблдон
США
Френсіс Тіафу
ПрогнозистМикола Рикун
Микола Рикун
Прогнозист
У понеділок відбудуться поєдинки першого раунду Вімблдону, в одному з яких зіграють грек Стефанос Ціціпас і американець Френсіс Тіафо. У своїй історії ці суперники зіграли три очні зустрічі і у всіх перемогу здобув грек.

Стефанос Ціціпас

Ціціпас зараз знаходиться на 4-му місці в турнірній таблиці світового рейтингу АТР. У 11-ти останніх офіційних зустрічах грек зазнав тільки однієї поразки. Сталася ця невдача в середині червня, коли 22-річний тенісист у фіналі Відкритого Чемпіонату Франції поступився з рахунком 6:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:4 сербу Новаку Джоковичу. Варто також відзначити, що на траві в нинішньому сезоні Стефанос матчів не проводив.

Френсіс Тіафу

Тіафо займає 56-у позицію міжнародного рейтингу АТР. На трав’яному покриття американець зіграв в нинішньому сезоні 9 поєдинків. У цих зустрічах Френсіс здобув 7 перемог і зазнав 2 поразки. Що ж стосується Відкритого Чемпіонату Франції, то вже в першому його раунді Тіафо поступився своєму співвітчизникові Стіву Джонсону.

Цікаві факти про суперників

Стефанос Ціціпас
ГреціяГреція
  • У 11-ти останніх матчах Ціціпас зазнав однієї поразки
  • На останньому турнірі Великого Шолома, Ролан Гаррос, Ціціпас дійшов до фіналу
  • На трав'яному покритті в нинішньому сезоні Ціціпас матчів не проводив
Френсіс Тіафу
СШАСША
  • Тіафо зіграв 9 матчів на трав'яному покритті в нинішньому сезоні
  • У двох останніх поєдинках Тіафо зазнав поразки

Прогноз

Не дивно, що фаворитом у майбутньому поєдинку є Ціціпас. Однак Тіафо в цьому місяці зіграв пристойно матчів на трав’яному покритті і в них перегравав досить серйозних суперників. Виходячи з цього, варто поставити на верхової тотал геймів в даній зустрічі.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі