<?php echo get_the_archive_title();?>Вімблдон
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Вімблдон є найстарішим і найпопулярнішим тенісним турніром у світі, а також одним з 4-х змагань Великого шлему, які проводяться щороку. Причиною його скасування може стати лише війна або всесвітня пандемія.

Саме Уїмблдону належить рекорд з найтривалішого тенісного матчу за всю історію цього виду спорту. Кожен матч на кортах Всеанглійського клубу лаун-тенісу і крокету воістину особливий. Тому прогнози на Вімблдон користуються великим попитом під час проведення змагання.

Через популярність турніру всі букмекерські контори світу дають дуже широкий розпис на кожен його матч, навіть той, який проводиться в рамках кваліфікації, а не основної сітки. Тому ви можете ставити не тільки на основний результат, а й на тотали, результативність геймів і сетів, фори, тайм/матч, парне/непарне і на безліч інших результатів.

Але для цього потрібні дуже якісні прогнози на Wimbledon. Їх ви знайдете на нашому сайті. Ми зібрали відмінну команду професіоналів, яка розбирається як в усьому тенісі, так і в окремих турнірах, а також особливостях кожного тенісиста.

Наші прогнози на Відкритий чемпіонат Англії з тенісу дозволяють не тільки зрозуміти те, хто виграє майбутній матч, а й визначити переможця найближчого турніру.