<?php echo get_the_archive_title();?>Фінал Світового Туру ATP
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Вперше чемпіонат відбувся в 1970 році на кортах Японії. На відміну від турнірів серії Великого Шлему, ATP World Tour Finals не має постійної прописки. Найчастіше він проводиться на кортах Франкфурту, Шанхаю, Лондона, Нью-Йорка.

ATP Finals – це п’ятий за значенням тенісний турнір в світі. За своєю популярністю він поступається тільки змаганням Grand Slam. Прогнози на ATP Finals нелегко скласти, так як турнір проводиться в самому кінці листопада і всі його учасники визначаються незадовго до початку змагань.

У Фіналі світового туру ATP заброньовані місця для 8 тенісистів в одиночному розряді і восьми пар. Критерієм потрапляння на цей турнір є місце гравця в поточному рейтингу ATP. Також організатори резервують місце для переможця одного з турнірів Великого Шлему, якщо він знаходиться в рейтингу нижче 8, але вище 20 місця. У якості запасних на турнірі присутні по два тенісиста / пари, які отримують призові, незалежно від участі в поєдинках. Переможець ATP World Tour Finals отримує  значні призові – близько $2 мільйонів.

При складанні прогнозу на Фінал світового туру ATP використовуються наступні дані:

  • Поточна фізична форма спортсмена, його психологічний стан;
  • Історія особистих зустрічей майбутніх суперників;
  • Місце проведення ATP Finals, погодні умови і покриття кортів, на яких відбудуться матчі турніру.