<?php echo get_the_archive_title();?>Теніс
Оберіть вид спорту
  Подій не знайдено на цю дату!

Теніс – один з найпопулярніших індивідуальних видів спорту. Прогнози на теніс завжди входили в ТОП найбільш затребуваних серед любителів букмекерських контор.

Багато клієнтів букмекерів шукають безкоштовні прогнози на теніс щоб переконатися в правильності або неправильності ходу своїх думок, перш ніж зробити ставку. Іноді прогнози можуть бути використані для того, щоб просто краще зрозуміти, чого варто очікувати від перегляду матчу.

Прогнози на теніс сьогодні від професіоналів

Тенісні турніри граються майже щотижня. І навіть незалежно від статусу та рівня турніру, майже кожен день в розкладі можна виявити одну, а то й кілька цікавих зустрічей. Таким чином, дуже важливо, щоб беттори мали можливість знаходити актуальні прогнози на теніс на сьогодні. Таку можливість їм надає Betline.com.ua.

Фахівці нашого ресурсу приділяють найбільшу увагу турнірам під егідою ATP і WTA. З’являються і змагання ITF, але їх частка мала. Експерти регулярно стежать за календарем світу тенісу в пошуках матчів, які можуть зацікавити відвідувачів. На постійній основі висвітлюються прогнози на теніс, які стосуються Турнірів Великого Шлему, а саме:

 • Australian Open (Відкритий чемпіонат Австралії);
 • Ролан Гаррос (Відкритий чемпіонат Франції);
 • Вімблдон;
 • US Open (Відкритий Чемпіонат США).

Прогнозисти дають аналітику і на інші тенісні турніри. Найбільше користувачів цікавлять більш пізні стадії, коли між собою зустрічаються сильні спортсмени і, отже, прогнозування стає складніше.

Однак фахівці можуть підготувати якісний прогноз і на матч явного фаворита проти записного аутсайдера. Просто в такому випадку розглядається не ймовірність перемоги одного з учасників, а інші показники – наприклад, загальний або індивідуальний тотал або фора по сетах або геймах.

Як готують кращі прогнози на теніс

При аналізі майбутнього поєдинку на тенісному турнірі експерти вивчають чимало факторів. Найбільш показовими з них є:

 • Рівень та клас гравців;
 • Стиль гри тенісистів: залежність результатів від якості першої подачі, співвідношення м’ячів, виграних на виліт, до невимушених помилок, ефективність гри на прийомі;
 • Тип покриття, на якому пройде зустріч;
 • Останні результати кожного з суперників. Особливо значущими виступають результати на турнірах з таким же покриттям;
 • Статистика очних поєдинків з пріоритетом на матчі на такому ж покритті;
 • Фізичний стан спортсменів, наявність мікротравм або пошкоджень.

Окрему увагу під час складання прогнозів на теніс необхідно приділяти фактору мотивації. Нехай всі гравці і ведуть боротьбу за однакові за розміром призові, але ось кількість рейтингових очок, що стоять на кону, може сильно відрізнятися. Наприклад, гравець, який виграв аналогічний турнір в минулому році, повинен знову прагнути до перемоги, щоб захистити очки, зароблені в той раз. У нього є додаткова мотивація.

Варто відзначити, що над прогнозами на тенісні матчі серед чоловіків і жінок працюють різні групи експертів, адже це, за великим рахунком, зовсім різні види тенісу. Рівень обізнаності в окремій категорії і розуміння тенденцій, які в більшій мірі їй характерні, дозволяє професіоналам готувати якісні аналітичні матеріали.