UFC Vegas 29. Прогноз та ставка на бій Олексій Олейник – Сергій Співак

Олексій Олійник
Росія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
Молдова
Сергій Співак
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Однією з прикрас UFC Vegas 29, який пройде 20 червня в Лас-Вегасі, стане поєдинок між Олексієм Олійником та Сергієм Співаком. Це протистояння цілком могло б стати історичним, коли в кращій лізі світу в очній дуелі зустрілися б два українця. Але, зараз Олійник представляє Росію, а Співак - Молдову. Проте цей бій буде цікавий в будь-якому випадку. Олійник перебуває на фініші своєї кар'єри, але ще планує побитися. Йому потрібна перемога, щоб закрити низку невдач. А Співаку потрібна перемога, щоб продовжити переможну серію і увірватися в топ-15. Зараз його там немає, а його опонент базується на 15-му рядку.

Олексій Олійник

Олексій Олійник програв два останні бої поспіль. «Удав» поступився Дерріку Льюїсу і Крісу Даукасу. Причому, поступився в обох поєдинках ТКО. А ось до цього Олійник здобув дві перемоги поспіль, побивши Гріна і Вердума. З огляду на солідний вік Олексія, 43 роки, поразку в майбутньому бою може поставити хрест на його перебування в UFC. Тому «Удаву» вкрай важливо здобути 60-ту перемогу в своїй професійній кар’єрі. Зараз його рекорд становить 59-15, 1 нічия.

Олійник – майстер партеру, майстер больових і задушливих прийомів. Стягнути на настил, замучити, «задушити» або взяти на больовий – ось його робота. У стійці Олексій вкрай слабкий, і переучуватися у нього просто немає часу.

Сергій Співак

Сергій Співак зараз йде на переможній хвилі з двох боїв поспіль. Він побив рішенням більшості суддів Карлоса Феліпе і забив ТКО Джареда Вандераа. Звичайно ж, в плані досвіду Співаку далеко до Олійника. У професіоналах він провів всього 14 боїв, здобувши 12 перемог і зазнавши 2 поразки. У UFC Співак провів 5 боїв, здобувши 3 перемоги і зазнавши 2 поразки.

Як і Олійник, Співак є борцем за своєю базою. Він займався дзюдо, самбо, а потім переключився на БЖЖ. Тому не дивно, що половину своїх перемог він здобув сабмішенами.

Цікаві факти про суперників

Олексій Олійник
РосіяРосія
  • Олійник проводить 2,38 тейкдауни за 15 хвилин бою
  • 46% його тейкдаунів мають успіх
  • 78% своїх перемог він здобув сабмішенами
Сергій Співак
МолдоваМолдова
  • Співак виступав в українському промоції WWFC під українським прапором
  • Співак ніколи не програвав сабмішенами
  • Співак молодший за опонента на 17 років

Прогноз

Ризикну припустити, що бій буде коротким. У Олійника немає фізичних кондицій, щоб розтягувати поєдинок на всі 3 раунди. Його шанс – це повалити Співака в першому раунді і спробувати засабмітити. Це дозволяє припустити, що нас очікує швидка розв’язка. Або Олійник виконає свій план, або він втомиться і Співак добуде третю перемогу.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі