UFC Vegas 29. Прогноз і ставка на бій Чон Чхан Сон – Ден Іге

Чон Чхан Сон
Південна Корея
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
США
Ден Ідж
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Промоушен UFC вже за традицією раз на тиждень проводить один турнір. Нинішній тиждень не стане винятком, і 20 червня зал APEX, що в Лас-Вегасі, прийме турнір UFC Vegas 29. Очолить цей івент протистояння Чон Чхан Сона, більш відомого фанатам ММА, як «Корейський Зомбі» з Деном Іге. Бій цікавий, адже зустрічаються досвідчені, статусні бійці. Сон йде на четвертому місці в рейтингу напівлегкої ваги, а його опонент розташувався на восьмій сходинці в цьому самому рейтингу. Якщо говорити про фаворита, то «всезнаючі» віддають невелику перевагу Іге.

Чон Чхан Сон

«Корейський Зомбі» в своєму останньому бою поступився Брайану Ортезі. Поступився несоромно, суддівським рішенням, показавши свою традиційну міцність духу та підборіддя. Зараз його загальний рекорд в професіоналах становить 16-6. Сон тричі програвав нокаутом і тричі – суддівськими рішеннями. Кореєць – досвідчений воїн, який ділив Октагон з Ортегою, Альдо, Едгаром, Пор’є і іншими зірками UFC. Також був претендентом на чемпіонський пояс.

Сон – різнобічно розвинений боєць. Але, частіше любить зарубати в стійці. Іноді нехтує захистом, покладаючись на витривалість, але тричі вона його підводила. Слід зазначити, що він перевершує Іге в антропометрії.

Ден Ідж

Ден Іге в останньому бою здобув перемогу, побивши нокаутом Гевіна Такера. Цією перемогою він закрив фіаско від Келвіна Каттара. Загальний рекорд Іге в профі складає 15-3. Причому, Ден ніколи не програвав достроково. Всі три фіаско були суддівським рішенням. З одного боку, це відмінний показник. З іншого, його не слід розглядати серйозно, тому що в Іге не було таких топових опонентів, як у Сона. Барбоза і Каттар – ось всі топи, з якими зустрічався Ден.

Як і Сон, Іге – універсальний солдат. Він вміє і боротися, і працювати в стійці. Причому, швидше за все, він буде боротися в майбутньому бою. Бо «зарубатися» у стійці з «Корейським Зомбі» – собі дорожче.

Цікаві факти про суперників

Чон Чхан Сон
Південна КореяПівденна Корея
  • Відсоток успішних тейкдаунів становить 42
  • Захист від акцентованих ударів становить 61%
Ден Ідж
СШАСША
  • Точність ударів Іге становить 47%
  • Ден завдає 3,95 акцентованих удару за хвилину бою
  • Захист від акцентованих ударів становить 59%

Прогноз

Зустрічаються два безкомпромісних бійця, які приблизно однакові за своїм рівнем. У цьому розкладі бій може тривати довше, ніж раунд-два. Адже ніхто не буде ризикувати даремно. А якщо і трапиться рубка, навряд чи вона закінчиться фінішем, поки обидва бійця будуть свіжими.

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі