UFC on ESPN 28. Прогноз і ставка на бій Юрайя Холл — Шон Стрікленд

Юрайя Холл
Ямайка
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
США
Шон Стрікленд
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В ніч з 31-го липня на 1-ше серпня в Лас-Вегасі, залі APEX, пройде турнір UFC on ESPN 28. Очолить цей неномерний івент протистояння Юраї Холла з Шоном Стріклендом. Спочатку цей бій був заявлений в карді турніру, який пройде 8 серпня, але, в підсумку, був винесений в мейн івент UFC on ESPN 28. Холл, цілком ймовірно, знаходиться в парочці кроків від титульного бою. Для того, щоб дістатися до Ісраеля Адесаньї, Юрайя повинен виграти ще кілька боїв. Так що, сумніватися в його мотивації не доводиться. Але і Стрікленд знаходиться на відмінному вінстріку. І він розуміє, наскільки важливо для нього покласти в скарбничку такий важливий скальп.

Юрайя Холл

Юрайя Холл не знає гіркоти поразок чотири бої підряд. Він нокаутував Льюїса, Сільву і Вайдмана, а також виграв суддівським рішенням у Антоніо Карлоса. Загальний рекорд Холла в професійному ММА становить 17-9. Тринадцять перемог він здобув нокаутом, тільки одного разу виграв сабмішеном і ще три перемоги здобув суддівським рішенням.

Хол здорово виглядає у стійці завдяки бекграунду з карате. Він досить досвідчений. Однак, Хол не може перемагати справжніх топів. Його можна назвати міцним середняком.

Шон Стрікленд

Шон Стрікленд також йде на пристойній переможній хвилі. Він виграв чотири останні бої поспіль, здобувши дві перемоги технічним нокаутом і дві перемоги суддівськими рішеннями. Серед опонентів Шона не було топових бійців, хоча і були міцні середняки – той же Жотко, наприклад. Колись «Тарзан» вважався перспективним спортсменом середньої ваги, але потім потрапив в аварію і був змушений пропустити близько двох років. Такий тривалий простій позначився на його зростанні та просуванні в лізі.

Стрікленд не поступається Холлу в антропометрії. У нього відмінний бокс. А ще він є коричневим поясом по БЖЖ.

Цікаві факти про суперників

Юрайя Холл
ЯмайкаЯмайка
  • Хол ніколи не програвав сабмішеном
  • Завдає 3,43 акцентованих удари за хвилину
  • Захист від тейкдаунів становить 71%
Шон Стрікленд
СШАСША
  • Стрікленд проводить 1,37 тейкдаунів за 15 хвилин
  • Захист від тейкдаунів становить 82%
  • Середній час бою становить 12:05 хвилин

Прогноз

В даному бою Шон Стрікленд по ділу йде фаворитом. Юрайя Холл в останніх боях вигравав тільки у ветеранів, які перебувають на заході кар’єри. А ось з тим же середняком Карлосом мав великі проблеми, вигравши тільки роздільним рішенням суддів. А Шон на повному ходу. Він не поступається в ударці Юраї. А в таймінгу і зовсім перевершує. Думаю, Шон Стрікленд добуде п’яту перемогу поспіль. Можливо, не дострокову, але перемогу.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі