UFC On ESPN 26. Прогноз і ставка на бій Іслам Махачев — Тіаго Мойзес

Іслам Махачев
Росія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Лас-Вегас, «UFC APEX»
UFC
Бразилія
Тіаго Мойзес
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Вранці 18 липня в Лас-Вегасі на арені «UFC APEX» пройде турнір UFC On ESPN 26. Очолить його протистояння Іслама Махачева з Тіаго Мойзесом. Російський боєць вперше у своїй кар'єрі поб'ється в головному, п'ятираундовому бою вечора. На той момент, коли про цей поєдинок оголосили, Махачев вже входив в топ-десятку легкої ваги, а його суперника не було навіть в топ-15. Зараз Іслам йде 9-м у рейтингу, а Мойзес піднявся на 14-ту сходинку. Для Ісламу майбутній бій - це можливість довго не простоювати. Для його опонента - голосно заявити про себе і піднятися ще вище в рейтингу.

Іслам Махачев

Іслам Махачев – це представник славетної школи Абдулманапа Нурмагомедова. Іслам – близький друг, спаринг-партнер Хабіба. Вони постійно поруч. У Дагестані, в залі АКА. Навіть зараз, коли Хабіб завершив кар’єру, він все одно допомагає Ісламу готуватися до боїв, спарингує з ним. Робота Махачева – це тейкдауни і тотальний контроль на низу. Не дивно, що 42% своїх перемог він здобув сабмішенами. До речі, нокаутами росіянин вигравав тільки тричі.

Зараз Іслам йде на переможній хвилі з семи боїв. Єдиної поразки в кар’єрі він зазнав у жовтні 2015-го року, програвши Мартінсу ТКО.

Тіаго Мойзес

Тіаго Мойзес – яскраво виражений представник БЖЖ. Тобто, як і Махачев, він любить працювати на землі. Тільки, на відміну від Іслама, не намагається довго контролювати суперника, а намагається вийти на задушливий або больовий прийом. Провів у професіоналах 19 боїв, здобув 15 перемог. Так ось 6 з них були здобуті сабмішенами і тільки 3 – нокаутами.

Зараз Мойзес знаходиться на переможній хвилі з трьох боїв поспіль. Він послідовно побив Джонсона, Гріна та Ернандеса. Тільки у Джонсона він виграв сабмішеном, а в двох інших боях перемагав суддівським рішенням.

Цікаві факти про суперників

Іслам Махачев
РосіяРосія
  • Захист Махачева від тейкдаунів становить 93%
  • Проводить 3,46 тейкдауни за 15 хвилин бою
  • Завдає всього 2 акцентованих удари на хвилину
Тіаго Мойзес
БразиліяБразилія
  • Проводить 2,5 спроби сабмішена за 15 хвилин бою
  • 42% своїх ударів завдає в партері
  • Точність ударів становить 63%

Прогноз

Мойзес – хороший джитсер, але Махачев проходив і більш титулованих представників цієї дисципліни. Однак, слід враховувати, що бій буде п’ятираундовим, а у Махачева досвіду подібних боїв немає. Тому, він навряд чи буде форсувати події, а постарається грамотно розподілити сили. Це дозволяє припустити, що бій не закінчиться дуже рано. Зрештою, Мойзес – не хлопчик для биття.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі