UFC on ESPN 22. Прогноз і ставка на бій Олександр Романов – Хуан Еспіно

Олександр Романов
Молдова
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
Іспанія
Хуан Еспіно
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
На турнірі UFC on ESPN 22, який пройде вранці 18 квітня в Лас-Вегасі, молдавський боєць Олександр Романов зустрінеться в октагоні з Хуаном Еспіно. Для «Кінг-Конга» майбутній бій стане вже третім в UFC. І, як стверджують експерти всіх мастей, найскладнішим. Адже зараз іспанський ветеран знаходиться на відмінній переможній серії, і цілком ймовірно, він не захоче її обривати. Але і Романов, напевно, постарається зберегти свій нуль в графі «поразки». Фаворитом в цьому бою йде Романов.

Олександр Романов

Романов – колишній чемпіон молдавського промоушена EAGLES. Має за своїми плечима відмінну борцівську базу. Ставав чемпіоном Європи, неодноразовим чемпіоном країни. У нього ідеальний рекорд на даний момент – 13:0. П’ять разів він вигравав нокаутом і вісім – сабмішенами. Причому, вже двічі перемагав в UFC і двічі робив це достроково.

Окрім чудової боротьби, Романов володіє неймовірною фізичною силою, прізвисько «Кінг-Конг» підходить йому ідеально. А ще днями він отримав пурпуровий пояс по БЖЖ. Тобто, основа Романова – це тейкдауни і робота в партері. При цьому, в стійці він також попрацювати може, володіє важким ударом.

Хуан Еспіно

Хуан Еспіно – переможець 28-го сезону The Ultimate Fighter. А ще він “віковий” боєць навіть як для важкого дивізіону. Іспанцеві вже виповнилося 40 років. При цьому, не сказати, що він перевершує Романова в досвіді. На рахунку у Еспіно всього 11 профбої, в яких він здобув 10 перемог та зазнав 1 поразку. Єдине фіаско він зазнав у бою з росіянином Віталієм Мінаковим, поступившись йому нокаутом на 9 секунді бою.

Як і Романов, Еспіно представляє боротьбу. Він – базовий грепплер, відмінний джистер. Він має перевагу перед Романовим у зрості та річі. Але, він – не ударник. Так що, ця перевага йому ні до чого. Напевно, іспанець буде шукати щастя в боротьбі.

Цікаві факти про суперників

Олександр Романов
МолдоваМолдова
  • 66% його тейкдаунів є успішними
  • За 15 хвилин бою він проводить 3,2 тейкдауни
  • Відсоток захисту від акцентованих ударів становить 43%
Хуан Еспіно
ІспаніяІспанія
  • 77% тейкдаунів Еспіно досягають мети
  • Він викидає 4,32 акцентованих удари на хвилину
  • 80% ударів досягають цілі

Прогноз

Отже, Романов молодший за опонента. Він більш витривалий. А також більш універсальний. Він не поступиться опонентові у боротьбі. Більш того, за рахунок мощі, а також кращої функціоналки, він зможе нав’язати свою гру іспанцеві у партері. Про стійку не кажу, бо в цьому компоненті молдавський спортсмен точно кращий за свого суперника. Так що, «Кінг-Конга» по ділу записали до фаворитів.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі