UFC on ESPN 22. Прогноз і ставка на бій Джеремі Стівенс – Драккар Клозе

Джеремі Стівенс
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
США
Драккар Клозе
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В рамках головної події UFC on ESPN 22, що пройде вранці 18 квітня в Лас-Вегасі, ветеран промоушена Джеремі Стівенс зустрінеться в октагоні з Драккаром Клозе. Бій буде трьохраундовим і пройде в ліміті легкої ваги. Сказати, що Стівенс переживає непрості часи - нічого не сказати. Я не здивуюся, якщо його звільнять з UFC в разі поразки в майбутньому бою. Ось наскільки у нього погані справи. Клозе не в такій ямі, а й зірок з неба не хапає, він - типовий середняк. Напевно, тому навіть в бою з таким «поганим» Стівенсом він йде андердогом.

Джеремі Стівенс

Джеремі Стівенс програв чотири останні поєдинки поспіль. Причому, двічі він програвав достроково – ТКО Альдо та чистим нокаутом Каттару. Його загальний рекорд становить 28-18. Це ще раз підкреслює той факт, що Джеремі – вкрай досвідчений воїн. Він давно в справі, бився з топовою опозицією. Але, зараз він знаходиться поруч із заходом кар’єри. Йому 34 роки, що багато для його ваги. До речі, Стівенс заявив, що попередні поразки – вина поганих вагогонок. Тому він вирішив піднятися в легку вагу, щоб бути більш свіжим.

Стівенс – відмінний панчер. Він виграв 68% своїх боїв нокаутом. Працювати він любить в стійці і на досвіді карає опонентів за будь-якої їх прорахунки. Як вже говорилося вище, він – вкрай досвідчений спортсмен.

Драккар Клозе

Драккар Клозе довго був відсутнім в октагоні. Він не бився з березня 2020-го, коли програв нокаутом Бенейлу Даріушу. Що можна сказати про Клозе? Він – досить середній боєць за багатьма показниками. По-перше, його немає в топ-15 легкої ваги. По-друге, в свої 33 роки він провів всього 14 поєдинків, в яких здобув 11 перемог, 1 нічию та двічі програв. По-третє, у нього немає досвіду воєн на найвищому рівні, він не бився зі справжньою елітою промоушена. І навіть в цьому випадку двічі програв. По-четверте, в UFC він відносно недавно, а до цього бився у другосортних лігах.

Клозе – базовий борець. Також у нього є пурпуровий пояс по БЖЖ. А ось в стійці він не дуже небезпечний. Він лише 4 рази вигравав нокаутом.

Цікаві факти про суперників

Джеремі Стівенс
СШАСША
  • Стівенс завдає 3,18 акцентованих удари на хвилину
  • Стівенс проводить 1,16 тейкдауни за бій
  • Захист від акцентованих ударів становить 58%
Драккар Клозе
СШАСША
  • Клозе проводить 1,60 тейкдауни за 15 хвилин
  • Захист від акцентованих ударів становить 57%
  • 45% своїх ударів він завдає в голови суперників

Прогноз

Бій трьохраундовий, Стівенс не встигне вимотатися і зможе гнути свою лінію. Завдяки досвіду і ударці, Джеремі забере цей бій. Повторюся, Драккар – посередній боєць. Якби його боротьба була на трохи вищому рівні, він мав би шанс на успіх в бою з таким зношеним суперником.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі