UFC Fight Night 192. Прогноз та ставка на бій Ті Джей Діллашоу — Корі Сандхаген

Ті Джей Діллашоу
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
США
Корі Сандхаген
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
25 липня на арені APEX, що в Лас-Вегасі, пройде турнір UFC Fight Night 192. Очолить цей івент битва топових представників найлегшої ваги. Колишній чемпіон організації в цьому дивізіоні Ті Джей Діллашоу зустрінеться в октагоні з другим номером рейтингу цієї ваги Корі Сандхагеном. Вкрай важливий бій для обох спортсменів. Ті Джею треба повернутися з впевненою перемогою після довгого простою. А Сандхагену потрібно побити маститого опонента, щоб уже в наступному бою отримати тайтлшот. Так що, можна не сумніватися, що п'ятираундовий бій перетвориться у війну. Фаворитом у цій війні, на думку «всезнаючих», йде Сандхаген.

Ті Джей Діллашоу

Ті Джей Діллашоу був одним з кращих бійців промоушена, проте втратив все відразу. Він лишився титулу чемпіона в найлегшій вазі, піднявся в більш важкий дивізіон, де програв достроково Сехудо. Після цього Ті Джей попався на допінгу і був дискваліфікований на тривалий термін. І ось після всього цього Діллашоу повертається в октагон. Колишній Ті Джей – це топовий спортсмен з величезним досвідом, з чудовим футворком, ударною технікою, боротьбою. На що здатний нинішній Ті Джей – це загадка навіть для самих відданих його фанів.

Корі Сандхаген

Корі Сандхаген, на відміну від Діллашоу, був на ходу. Корі вже встиг провести бій в лютому нинішнього року, побивши нокаутом ветерана Френкі Едгара. Ця перемога стала для нього другою поспіль. До цього Сандхаген програв сабмішеном Алджамейну Стерлінгу. Загальний рекорд Корі становить 14-2. 43% своїх перемог Сандхаген добув нокаутом, ще 21% перемог було здобуто сабмішеном. Що стосується суддівських рішень, Корі добув таким чином 36% своїх перемог.

Корі – базовий кікбоксер. Однак, він успішно прокачує свій грепплінг. Він постійно набирається досвіду. А ще він перевершує опонента в антропометрії.

Цікаві факти про суперників

Ті Джей Діллашоу
СШАСША
  • Завдає 5,37 акцентованих ударів в хвилину
  • Проводить 1,68 тейкдаунів за 15 хвилин бою
  • Захист від тейкдаунів становить 86%
Корі Сандхаген
СШАСША
  • Сандхаген ніколи не програвав нокаутом
  • Сандхаген завдає 6,85 акцентованих ударів за хвилину
  • Захист від тейкдаунів становить 31%

Прогноз

Думаю, що Сандхаген по ділу вважається фаворитом. Так, Діллашоу був хорошим. Але це було давно. У цій вазі такі тривалі простої можуть бути просто згубними. Навряд чи Діллашоу вийде на бій зі своїм фірмовим футворком. Тим більше, що опонент не поступається йому в цьому компоненті. Та й в інших компонентах Діллашоу нічим крити козирі Корі. Так що, перемога Сандхагена.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі