UFC Fight Night 191. Прогноз та ставка на бій Том Аспіналл — Сергій Співак 05.09.2021

Том Аспіналл
Англія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
Молдова
Сергій Співак
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В рамках со-головної події турніру UFC Fight Night 191, який пройде вранці 5 вересня в Лас-Вегасі, в октагоні зустрінуться два важковаговика: Том Аспіналл проти Сергія Співака. «Полярний ведмідь» прийняв цей поєдинок на короткому повідомленні, замінивши свого одноклубника Сергія Павловича. Бій планується вкрай цікавий, обидва спортсмени знаходяться на пристойних переможних серіях. Особливо, це стосується Аспіналла. Тому не дивно, що саме британець є фаворитом цього протистояння.

Том Аспіналл

Том Аспіналл веде переможну серію з шести боїв поспіль. Причому, почав він її не в UFC. У кращій ММА-лізі світу британець провів три бої, здобувши три перемоги. Причому, всі три перемоги були достроковими. Він нокаутував Колльє, Бадута, а потім засабмітив екс-чемпіона промоушена у важкій вазі Андрія Орловського. Загальний рекорд Аспіналла становить 10-2. Причому, один раз він програв дискваліфікацією – завдав заборонені удари ліктями.

По своїй базі Том – ударник. Він виходець з боксу. Призер багатьох національних турнірів з цього виду спорту. Навіть провів один професійний поєдинок з боксу. Сильно б’є, має хорошу антропометрію.

Сергій Співак

Переможна серія Сергія Співака становить три поєдинки. Представник Молдови не кращим чином дебютував в UFC, програвши Уолту Харрису ТКО. Потім реваншувався, побивши Туйвасу. Потім знову програв, поступившись Тибуре суддівським рішенням. А після цього видав переможну серію з трьох боїв. Він послідовно побив Феліпе, Вандераа і Олексія Олійника. Загальний рекорд 26-річного Співака становить 13-2.

За своєю базою «Полярний ведмідь» є вихідцем з дзюдо. Також у нього відмінне БЖЖ. Любить і вміє працювати в партері. Володіє пристойною витривалістю. А ще у нього, як і у Аспіналла, пристойна антропометрія.

Цікаві факти про суперників

Том Аспіналл
АнгліяАнглія
  • Аспіналл останній раз програвав в 2016-му році
  • 80% перемог здобув нокаутом
  • Аспіналл ніколи не вигравав суддівським рішенням
Сергій Співак
МолдоваМолдова
  • Співак ніколи не програвав сабмішеном
  • 46% перемог здобув сабмішенами
  • Лише 1 бій програв достроково

Прогноз

Думаю, це протистояння не триватиме всі три відведені раунди. Аспіналл – яскравий нокаутер. Він піде вперед. І трапиться одне з двох: або він нокаутує Співака, або буде переведений і програє больовим або задушливим. Ще раз нагадаю, що Том ніколи не вигравав суддівськими рішеннями: 8 перемог нокаутом і 2 – сабмішенами. Так що, шанс на достроковий фініш в цьому бою великий.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі