UFC Fight Night 191. Прогноз та ставка на бій Дерек Брансон — Даррен Тілл 05.09.2021

Дерек Брансон
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
Англія
Даррен Тілл
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В ніч з 4-го на 5-те вересня в Лас-Вегасі, в залі APEX, пройде не номерний турнір UFC Fight Night 191. Очолить цей івент протистояння двох топових середньоваговиків. П'ятий номер рейтингу цього дивізіону Дерек Брансон зустрінеться в октагоні з сьомим номером цього рейтингу Дарреном Тіллом. Брансон знаходиться на хорошій переможній хвилі, а ось Тілл свій останній бій програв. При цьому, фаворитом протистояння вважається саме «Горила».

Дерек Брансон

Дерек Брансон виграв чотири останні бої поспіль. Він послідовно пройшов Теодору, Хейніша, Шахбазяна та Холланда. Причому, Шахбазяна він виграв ТКО. Зараз загальний рекорд Дерека становить 22-7. Це досвідчений, віковий боєць – Брансону виповнилося 37 років. Він бився з багатьма топами свого дивізіону – Адесан’я, «Жакаре» Соуза, Віттакер, «Павук» Сілва та іншими.

Брансон нерідко вигравав бої, завдаючи один нокаутуючий удар. Тобто, динаміт в його кулаці є. Він намагається битися у стійці, любить ставати в лівшу. Причому, по своїй базі – він борець. І борець досить високого рівня.

Даррен Тілл

Даррен Тілл в своєму останньому поєдинку поступився Роберту Уіттакеру. Поступився суддівським рішенням. Ця поразка стала третьою в останніх чотирьох боях. Також він програв Вудлі сабмішеном та Масвідалю нокаутом. Тобто, зараз Тілл знаходиться в непростому становищі – йому потрібно тільки вигравати. Загальний рекорд «Горили» становить 18 перемог, 3 поразки та 1 нічия. Тобто, він провів не набагато менше боїв, ніж Брансон, хоча молодший за суперника на 9 років.

По своїй базі Тілл – яскраво виражений ударник. Він виходець з кікбоксингу і муай-тай. Довго виступав з цих дисциплін. Мабуть, він не поступиться в досвіді Брансону – Даррен вже встиг побитися з багатьма топами.

Цікаві факти про суперників

Дерек Брансон
СШАСША
  • Брансон не програє майже 3 роки
  • Дерек ніколи не програвав сабмішенами
Даррен Тілл
АнгліяАнглія
  • Тілл добув 56% своїх перемог КО
  • Точність його ударів становить 46%
  • 42% його спроб тейкдаунів виявляються успішними

Прогноз

У цьому протистоянні буду на стороні Тілла і погоджуся з «всезнаючими». Думаю, бій пройде у стійці, а в цьому компоненті Даррен виглядає краще. Він різноманітніше, може використовувати техніку тайського боксу з колінами, ліктями і скрутками. А Брансон витягує на лівий крос – це його головна фішка. Навряд чи така одностороння робота дозволить Дереку бути успішним в майбутньому бою. Тому, вважаю, що в підсумку руку піднімуть Даррену Тіллу.

Другие прогнозы
Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі