UFC Fight Night 190. Прогноз та ставка на бій Олександр Волков – Сиріл Ган

Олександр Волков
Росія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
Франція
Сіріл Гейн
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Вранці 27-го червня зал APEX, що в Лас-Вегасі, прийме турнір UFC Fight Night 190. У головному бою вечора в октагоні зійдуться Олександр Волков та Сиріл Ган. Бій має величезне значення для важкого дивізіону, адже в очній дуелі зійдуться п'ятий і третій номери рейтингу відповідно. Волков уже підбирався до тайтлшоту, але прикро програв Льюїсу. Майбутній шанс для «Драго» - один з останніх. А Ган справедливо вважається проспектом, він ще не знає гіркоти поразок і в разі перемоги цілком може стати першим номером рейтингу. Якщо говорити про фаворита, симпатії «всезнаючих» на стороні Сиріла.

Олександр Волков

Олександр Волков знаходиться на переможній хвилі, яка складає 2 бої поспіль. «Драго» побив серйозну опозицію в особі Уолта Харріса та Алістера Оверіма. Причому, побив він їх достроково, ТКО. Ці дві «вікторії» дозволили Олександру закрити фіаско від Блейдса і поправити свої справи в рейтингу важкої ваги. На даний момент загальний рекорд росіянина в профі складає 33 перемоги при 8-ми поразках. У UFC Волков провів 9 боїв, здобувши 7 перемог і зазнавши 2 поразки.

За своєю базою Волков – ударник, виходець з карате. Але, Олександр вже занадто давно в справі, щоб бути однобоким. Він пристойно підтягнув свій грепплінг. Навіть якщо його переводять, Волков вміло захищається від сабмішенів. Ну і, звичайно, він додав у стійці. Зокрема, в роботі руками.

Сіріл Гейн

Сиріл Ган – один з небагатьох важковиків у світі ММА, які ще жодного разу не програвали. Він провів в профі 8 боїв, здобувши 8 перемог. Причому, 5 перемог були здобуті вже в UFC. Сиріл послідовно побив Пессоа, Майеса, Босера, Дос Сантоса та Розенструйка. Тобто, з кожним боєм рівень його опозиції тільки зростав. Якщо він продовжить перемагати, через бій-два може вийти на тайтлшот.

Як і Волков, по своїй базі Ган – ударник. Він – виходець з кікбоксингу і муай-тай. Сиріл любить і вміє працювати з дистанції, шикарно пересувається. У нього, мабуть, найкращий футворк у важкій вазі. При цьому, він ще й пристойний грепплер.

Цікаві факти про суперників

Олександр Волков
РосіяРосія
  • Точність ударів Волкова становить 60%
  • Він завдає 6,19 акцентованих ударів в хвилину
  • Волков проводить 1 тейкдаун за 15 хвилин бою
Сіріл Гейн
ФранціяФранція
  • Проводить 1,13 тейкдаунів за бій
  • Захист від акцентованих ударів становить 70%
  • Захист від тейкдаунів 100%

Прогноз

Ган не поступається Волкову у стійці, це факт. Він більш мобільний, рухливий. Ймовірно, він вибере тактику роботи з дистанції. А Волков не завжди вміло ріже кути. Також думаю, що, якщо план з дистанційною роботою не пройде, Ган завжди зможе перевести опонента. Тому він по ділу вважається фаворитом.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі