UFC Fight Night 188. Прогноз та ставка на бій Джек Херманссон – Едмен Шахбазян

Джек Херманссон
Швеція
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Лас-Вегас, APEX
UFC
США
Едмен Шахбазян
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Це протистояння мало відбутися 16 травня на номерному 262-му турнірі UFC, але тоді один з членів команди Херманссона здав позитивний тест на коронавірус. Тому протистояння Джека з Едменом Шахбазяном перенесли на тиждень. Пройде воно вранці 23 травня в Лас-Вегасі, на арені APEX. Бій вкрай цікавий, тому що в очній дуелі зустрічаються 7-й і 10-й номери рейтингу середньої ваги. Переможець цього протистояння точно підніметься в рейтингу на пару рядків. Якщо говорити про фаворита, симпатії «всезнаючих» на стороні Херманссона.

Джек Херманссон

Джек Херманссон програв в своєму останньому поєдинку. У принциповому протистоянні він поступився одноголосним рішенням суддів Мартіну Ветторрі. Ця поразка стала для нього другою за останні три бої. Він поступився Каннон’є ТКО. А між боями з Мартіном і Джаредом засабмітив Келвіна Гастелума. Варто відзначити, що обидві поразки трапилися на тих турнірах, де Херманссон бився в головних боях вечора. Якщо говорити про його загальний рекорд, він становить 21-6. Це цілком солідний показник для 32-річного атлета.

«Джокер» – виходець з греко-римської боротьби. Однак, у нього також пристойна база БЖЖ. А також він здорово розвинув навички муай-тай.

Едмен Шахбазян

Едмен Шахбазян також програв в своєму останньому поєдинку. Він поступився ТКО Дереку Брансону. Ця поразка перервала переможну серію, яка становила цілих 11 боїв. Більш того, це фіаско стало для Едмена першим в його професійній кар’єрі. Таким чином, його рекорд становить 11-1. У UFC він провів 5 боїв, здобувши 4 перемоги і зазнавши 1 поразку. 9 перемог він здобув нокаутом, ще по разу вигравав сабмішеном і суддівським рішенням.

За своєю базою Шахбазян ближче до ударника. Але, не проти попрацювати в партері. У нього пристойне дзюдо. Однак, об’єктивно, в грепплінгу він поступається супернику.

Цікаві факти про суперників

Джек Херманссон
ШвеціяШвеція
  • Середній час бою Херманссона становить 6,18 хвилин
  • За бій він проводить 0 нокдаунів
  • Захист від тейкдаунів становить 73%
Едмен Шахбазян
СШАСША
  • Захист від тейкдаунів становить 58%
  • Тільки 55% ударів завдає у стійці
  • Завдає 3,26 акцентованих удари на хвилину

Прогноз

Грепплінг Херманссона і не найсильніша функціоналка Шахбазяна – ось, що принесе успіх Джеку. Едмен дуже швидко запрягає, задає високий темп, але сам же його і не витримує. З огляду на можливість Херманссона переводити і працювати на землі, це гарантує йому успіх. Ймовірно, він зможе нав’язати свій темп супернику після екватора. І, фінішує його, або розіб’є за очками.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі