UFC Fight Night 186. Прогноз на бій Розенструйк – Гане

Жаїрзіньо Розенструйк
Суринам
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
Франція
Сіріл Гейн
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В ніч з 27 на 28 лютого в Лас-Вегасі, в залі APEX пройде турнір UFC серії Fight Night, який буде носити 186-й порядковий номер. Очолить цей вечір боїв поєдинок двох топових важкоатлетів: Жаірзіньо Розенструйк проти Сирила Гані. Обидва атлети мають потужні панчі, обох називають можливими чемпіонами UFC. Особливо багато авансів дають Гані. Хоча, Розенструйк досвідченіший і вже пройшов випробування елітою важкого дивізіону промоушена. Як би там не було, можна не сумніватися, що переможець цього протистояння або відразу отримає тайтлшот, або отримає елімінаторний поєдинок. Якщо говорити про фаворита, симпатії «всезнаючих» на стороні Гані.

Жаїрзіньо Розенструйк

До того, як надіти рукавички вагою 4 унції та прийти в світ ММА, Жаірзіньо був успішним кікбоксером. У хлопця справжні динаміти в обох кулаках, і він кришив опонентів навіть у 8-унцієвих рукавичках, які прийняті в кікбоксингу. Так що не дивно, що, одягнувши «рукавиці» в два рази менше, він продовжив кидати опонентів.

На сьогоднішній день «Бігі Бо» провів 12 боїв в професійному ММА, і тільки 1 з них закінчився суддівським рішенням! Це Андрію Ковальову вдалося протриматися з Жаірзіньо 3 раунду і програти тільки роздільним рішенням суддів. Ще 10 боїв Розенструйк виграв нокаутами. І діставалося на горіхи і справжнім зіркам: Оверім, Дос Сантос, Орловський падали в нокаути від «плюх» бразильця.

До речі, єдиної поразки Розенструйк зазнав також достроково – він впав в КО від удару Нганну на 20-й секунді першого раунду.

Сіріл Гейн

Француз – також представник ударного світу. Гані виступав за муай-тай, савату, кікбоксингу. Однак, зараз він намагається стати більш різнобічним. По-перше, він підтягує грепплінг. І вже видно результати – 3 перемоги він здобув сабмішенами. По-друге, він постійно перебудовує свій футворк під ММА. І це також дає плоди. Гані – вкрай рухливий важкоатлет, він постійно працює на ногах, не застоюється. Це важлива якість, враховуючи з яким панчером йому належить побитися.

На сьогоднішній день рекорд Сирила в професійному ММА становить 7 боїв, 7 перемог. Три перемоги він здобув нокаутом, тричі перемагав сабмішенами і ще один бій виграв суддівським рішенням. Якщо говорити про рівень опозиції, він бився тільки з одним топовим суперником – Дос Сантосом.

Цікаві факти про суперників

Жаїрзіньо Розенструйк
СуринамСуринам
  • Розенструйк завдає 3,72 акцентованих удари на хвилину, а пропускає - 3,05;
  • Середній час бою становить 7:52;
Сіріл Гейн
ФранціяФранція
  • Гані володіє 100-відсотковим захистом від тейкдаунов;
  • Сиріл завдає 3,57 акцентованих удари на хвилину, а пропускає 1,67;

Прогноз

В бою між такими суперниками складно вибрати фаворита. Але легко визначитися з тим, як саме закінчиться бій. Складно повірити, що два нокаутера в піковій формі розтягнуть поєдинок на всі 5 раундів. Звичайно, перед очима приклад бою Нганну – Льюїс, але, це, скоріше, було виключення. Бій закінчиться достроково.

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі