UFC 264. Прогноз та ставка на бій Гілберт Бернс — Стівен Томпсон

Гілберт Бернс
Бразилія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
«T-Mobile Arena», Лас-Вегас
UFC
США
Стівен Томпсон
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
У головній події UFC 264, який пройде 11 липня в Лас-Вегасі на арені «T-Mobile Arena», в октагоні зустрінуться два колишніх претендента на чемпіонський пояс у напівсередній вазі: Гілберт Бернс проти Стівена Томпсона. На даний момент Бернс йде другим у рейтингу цього дивізіону, а Томпсон - четвертим. Тобто, потенційно, цей бій може стати претендентським. Особливо, якщо «Дуріньо» виграє цей поєдинок. Примітно, що фаворитом у цьому бою відкрився Томпсон, хоча Бернс вище його в рейтингу. Ймовірно, це пов'язано з останніми успіхами Стівена.

Гілберт Бернс

Так, Гілберт Бернс програв в своєму останньому бою, але програв кому – чинному чемпіону Камару Усману. Причому, бразилець зміг дати «Нігерійському кошмару» відмінний бій, хоч і програв достроково. Варто відзначити, що це дострокове фіаско стало вже другим в його кар’єрі. Не сказати, що Бернс «пробитий», але тенденція нехороша. Загальний рекорд Гілберта становить 19-4, 6 боїв він виграв нокаутами, 8 сабмішенами і ще 5 – суддівськими рішеннями. «Дуріньо» бив багатьох топових суперників: Вудлі, Майю, Нельсона, Кунченко.

Бернс – відмінний грепплер. Однак останнім часом він все більше працює у стійці. Гілберт володіє найпотужнішими ударами з рук і зміг навіть потрясти Усмана.

Стівен Томпсон

Стівен Томпсон виграв два останні бої поспіль. Але, слід зазначити, що суперники у нього були не найвищого рівня – Вісенте Люке та Джефф Ніл. Так, суперники хороші, особливо Люке, але не ось прямо зірки. І побив англієць їх тільки суддівським рішенням. А ось до цього Стівен двічі програв – рішенням Тіллу і нокаутом Петтісу. Його загальний рекорд становить 16-4, 1 нічия. 7 боїв він виграв нокаутами, 1 сабмішенами і 8 – суддівськими рішеннями. Причому, достроково він вигравав ще в 2016-му році.

Томпсон – базовий каратека. Його улюблена робота – це робота на дистанції. Він завдає багато ударів ногами, утримуючи опонента на дальній дистанції.

Цікаві факти про суперників

Гілберт Бернс
БразиліяБразилія
  • Бернс проводить 2,21 тейкдауни за 15 хвилин
  • Пропускає всього 2,74 акцентованих удари на хвилину
  • Середній час бою становить 11:17
Стівен Томпсон
СШАСША
  • Точність ударів Стівена становить 44%
  • У нього в середньому 0 спроб зробити сабмішен
  • Завдає 3,93 акцентованих удари на хвилину

Прогноз

Я не погоджуся з тим, що Томпсон – фаворит. У партері він точно поступиться Бернсу. Що стосується стійки, то в цьому компоненті Стівен виглядає трохи краще, але от не так, щоб прямо явним фаворитом. Думаю, Бернс зможе вийти на середню дистанцію і зробити свою роботу. В іншому випадку, він може перевести опонента.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі