UFC 264. Прогноз та ставка на бій Яна Куницька — Ірен Альдана

Яна Куницька
Росія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
«T-Mobile Arena», Лас-Вегас
UFC
Мексика
Ірен Альдана
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В рамках основного карду UFC 264, який пройде вранці 11 липня в Лас-Вегасі, росіянка Янка Куницька проведе бій з Ірен Альдана. В очній дуелі зустрічаються п'ятий і четвертий номери рейтингу жіночої найлегшої ваги. При цьому, Куницька знаходиться на переможній хвилі, а ось її опонентка в останньому бою зазнала фіаско. Причому, в нинішньому році Альдана ще не билася. Проте, саме вона вважається фавориткою бою. Фавориткою не явною, але тим не менше.

Яна Куницька

Яна Куницька виграла два останні бої поспіль. Вона побила суддівськими рішеннями Юлію Столяренко та Кетлен Вієйра. Цими перемогами «Лиса» закрила поразки в бою з Аспен Ледд, тоді вона програла ТКО. Всього в UFC Куницька провела 6 боїв, здобувши 4 перемоги і зазнавши 2 поразки. Загальний рекорд Куницької в ММА складає 14-5, ще один поєдинок був визнаний таким, що не відбувся. 7 боїв Яна виграла КО, 1 бій сабмішеном, а ще 6 – суддівськими рішеннями.

База Куницької – це тхеквондо і рукопашний бій. Тобто, вона ударниця. Звідси стільки перемог нокаутом. При цьому, потрібно зазначити, що в UFC Яна перемагала виключно суддівськими рішеннями, а ось програвала достроково, нокаутом.

Ірен Альдана

Ірен Альдана свій останній бій провела в жовтні 2020-го року, програвши одноголосним рішенням суддів Холлі Холм. Ірен – досвідчений боєць, вона провела 18 профбоїв, здобувши 12 перемог і зазнавши 6 ураження. Вона б’ється на найвищому рівні з 2014-го року, коли прийшла в промоушен Invicta. Вже у 2016-му році вона була в UFC. У кращій лізі світу провела 9 боїв, здобувши 5 перемог і зазнавши 4 поразки. Варто відзначити, що Альдана програвала всім топовим опоненткам.

Альдана – універсальний солдат. Вона пристойно працює і в стійці, і в партері. Вона досить часто виграє достроково – шість разів нокаутами, тричі – сабмішенами. Тобто, з ударною міццю у Ірен повний порядок.

Цікаві факти про суперників

Яна Куницька
РосіяРосія
  • 48% своїх ударів Куницька завдає у стійці
  • 32% ударів наносяться в голову
  • Яна проводить 1,62 тейкдауни за 15 хвилин бою
Ірен Альдана
МексикаМексика
  • Мексиканка завдає 5,84 акцентованих удари на хвилину
  • В середньому у неї 0 нокдаунів за бій
  • Захист від тейкдаунів становить 93%

Прогноз

Думаю, бій буде проходити в стійці. Альдана здорово захищається від переходів, та й боротьба Куницької не на такому високому рівні, щоб провести Ірен тейкдаун. У стійці шанси приблизно рівні. У Яни відмінний бекграунд, а у Ірен – пристойна вогнева міць. У цьому бою, на мій погляд, вирішальним може стати той факт, що Яна вже двічі падала. При цьому, сама вона нікого достроково не била в UFC. Тому погоджуся з всезнаючими в питанні вибору фаворитки.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі