UFC 263. Прогноз та ставка на бій Дейвесон Фігередо – Брендон Морено

Дейвесон Фігередо
Бразилія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Gila River, Арізона
UFC
Мексика
Брендон Морено
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В рамках головної події UFC 263 чемпіон організації в найлегшій вазі Дейвесон Фігередо зустрінеться в октагоні з Брендоном Морено. Цей бій стане реваншем. Хлопці вже зустрічалися в октагоні в грудні 2020-го, і тоді була зафіксована нічия. Так що, кожен з них, напевно, хоче виграти в реванші. Тим більше, що реванш не простий, а з чемпіонським ухилом. Якщо говорити про фаворита, симпатії «всезнаючих» на стороні чинного чемпіона Фігередо.

Дейвесон Фігередо

Дейвесон Фігередо не програє вже 6 боїв. За час цієї серії він здобув 5 перемог і 1 поєдинок звів внічию. Перший і поки що єдиний раз Фігередо програвав в березні 2019-го року, поступившись одноголосним рішенням суддів Формізі. На даний момент загальний рекорд бразильського воїна складає 20 перемог, 1 поразка, 1 нічия. Причому, 17 боїв він виграв достроково (9 нокаутів та 8 сабмішенів) – це відмінний показник для найлегшій ваги.

Фігередо можна назвати універсалом. Він здорово себе почуває у стійці, сильно б’є з рук. У партері також хороший, є володарем чорного поясу з БЖЖ. З мінусів, це антропометрія. Він поступається Морено в річі і зрості.

Брендон Морено

Брендон Морено, як і раніше, є першим номером рейтингу найлегшої ваги. У минулому бою він не програв чемпіону, тому логічно, що його негайно вивели на другий тайтлшот. Як і Фігередо, Морено не програє 6 боїв поспіль. Він здобув 4 перемоги і 2 бої звів внічию – з Фігередо і з Аскаровим. Загальний рекорд мексиканця в професіоналах становить 18 перемог, 5 поразок і 2 нічиї. Він ніколи не програвав достроково, всі 5 поразок були суддівськими рішеннями.

Морено також є універсалом. Він гарний у стійці, пристойно працює в партері. Але, ось «бомб» в його панчах немає. Він бере кількістю – накидає багато ударів.

Цікаві факти про суперників

Дейвесон Фігередо
БразиліяБразилія
  • Фігередо робить 1,03 нокдауни за бій
  • Його захист від тейкдаунів становить 59%
  • Середній час бою становить 12 хвилин 7 секунд
Брендон Морено
МексикаМексика
  • Морено завдає 3 акцентованих удари на хвилину
  • Морено проводить 1,75 тейкдауни за бій
  • Відсоток захистів від тейкдаунів становить 70%

Прогноз

Думаю, цей бій буде не менш напруженим, ніж перший. Бійці гідні один одного, обидва на хорошому ходу, обидва універсальні. Тому, я б не чекав раннього фінішу. Упевнений, що дуель перевалить за екватор. Ніхто не буде даремно ризикувати і загострювати там, де це непотрібно. Повторюся, бійці відмінно знають один одного, знають рівень опонента. Тому намагатимуться працювати до вірного, що називається.

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі