UFC 262. Прогноз та ставка на бій Тоні Фергюсон – Бенеіл Даріуш

Тоні Фергюсон
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Х'юстон, Toyota Center
UFC
Іран
Бенеіл Даріуш
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В рамках со-головної події UFC 262 Тоні Фергюсон зустрінеться в октагоні з Бенеілом Даріушем. Турнір пройде вранці 16 травня у Х'юстоні, на арені Toyota Center. Нещодавно президент промоушена Дана Уайт заявив, що, якщо Фергюсон виграє в майбутньому бою, він зможе повернутися в еліту. Адже зараз «Ель-Кукуй» переживає непрості часи, його чемпіонські амбіції засунуті на другий план. Так що, мотивації у Тоні предостатньо. Але, стільки ж мотивації і у його опонента. Адже, отримавши такий скальп в колекцію, він може піднятися в рейтингу і стати ближче до тайтлшоту.

Тоні Фергюсон

Тоні Фергюсон переживає не найкращі часи у своїй кар’єрі. Він програв два останні бої поспіль. «Ель-Кукуй» поступився Джастіну Гетжі ТКО і ​​Чарльзу Олівейрі одноголосним рішенням суддів. В обох поєдинках Тоні виглядав погано і слабо. В обох домінували його суперники. А це були важливі бої, це були бої за пояс тимчасового чемпіона і бій з одним з основних конкурентів. До речі, саме Олівейра в результаті отримав тайтлшот з Чендлером. Так що, якщо зараз Фергюсон програє знову, про чемпіонський бій можна забути. Йому вже 37 років, що серйозний показник для легкої ваги. Зараз або ніколи.

Охарактеризувати стиль Фергюсона важко. Він – нестандартний боєць. Дуже добре відчуває себе в партері, навіть на спині. Володіє вкрай небезпечними ліктями. Може зарубати і в стійці. Але, ось захист у нього не найсильніший. Що в стійці, що від тейкдаунів.

Бенеіл Даріуш

Бенеіл Даріуш зараз розташовується на дев’ятому рядку в рейтингу легкої ваги UFC. Він веде відмінну переможну серію з 6-ти боїв поспіль. Тому в промоушені прийняли рішення дати йому серйозний тест в особі Фергюсона. Адже до цього Бенеіл бив хороших опонентів, але не топів. На його рахунку перемоги над Добером, Мойзесом, Клозе та іншими. Іншими словами, він не зустрічався з такими зірками, з якими бився Тоні. При цьому, Даріуш також досвідчений боєць, який провів багато боїв в UFC.

Даріуш – базовий борець. Також він володіє чорним поясом по БЖЖ. Також він пробував свої сили в тайському боксі.

Цікаві факти про суперників

Тоні Фергюсон
СШАСША
  • Бій Фергюсона з Хабібом намагалися організувати 5 разів, і він весь час зривався
  • Фергюсон завдає 3,55 акцентованих удари на хвилину
  • Тоні проводить всього 0,6 тейкдауни за 15 хвилин бою
Бенеіл Даріуш
ІранІран
  • Даріуш зазнав всі свої поразки достроково
  • Захист Бенеіла від тейкдаунів становить 80%
  • Даріуш завдає 3,87 силових удари на хвилину

Прогноз

Фергюсон потрапив в чорну смугу. Незрозуміло, як він у своєму віці відновиться від двох поразок поспіль. А ось Даріуш на ходу. Але, тим не менш, досвід Фергюсона, напевно, дозволить йому пережити екватор бою.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі