UFC 262. Прогноз та ставка на бій Роналдо Соуза – Андре Муніс

Роналдо Соуза
Бразилія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Х'юстон, Toyota Center
UFC
Бразилія
Андре Муніс
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
16 травня в Х'юстоні промоушен UFC проведе свій номерний 262-й турнір. В рамках цього івенту в октагоні зійдуться два земляка, два чорних пояси по БЖЖ Роналдо Соуза та Андре Муніс. Це протистояння відбудеться в ліміті середньої ваги. Соуза переживає важкі часи, він старший за свого опонента на цілих 11 років. Але, тим не менше, саме «Жакаре» вважається фаворитом майбутнього протистояння. Чи зможе ветеран промоушена повернутися на переможну хвилю? Дізнаємося вранці 16 травня.

Роналдо Соуза

Як і говорилося вище, Соуза переживає важкі часи. Маститий бразилець програв три останні бої поспіль. Він поступився суддівськими рішеннями Херманссону та Блаховічу, а також програв нокаутом Кевіну Холланду. Загальний рекорд «Жакаре» в ММА становить 29-6. Останній раз він вигравав в листопаді 2018-го, побивши такого ж ветерана, як і сам, Кріса Вайдмана. Також слід зазначити, що в останніх п’яти боях бразилець вигравав лише раз.

Козир Соузи – партер. Він – відмінний грепплер. 14 перемог він здобув сабмішенами. При цьому, у нього щільні удари, під які краще не потрапляти. Він виграв 8 боїв нокаутом.

Андре Муніс

Андре Муніс, на відміну від свого опонента, в останніх боях виграє. 31-річний бразилець виграв 6 останніх боїв поспіль. Причому 1 перемога відбулася в рамках шоу Дани Уайта і ще 3 – в рамках UFC. Загальний рекорд Муніса становить 20 перемог і 4 поразки. Тобто, по частині кількості боїв він не сильно поступається Соузі, хоча значно молодший за нього. А ось по частині якості – поступається точно. Муніс не має досвіду воєн з елітою, боїв на найвищому рівні.

«Сержіпано» почав свій шлях у спорті з футболу. А потім переключився на іншу бразильську «забаву» – на грепплінг. Звідси у бразильця 13 перемог сабмішенами. Головний недолік – відсутність досвіду. Він весь час бився в регіональних лігах, поки не виграв відбірне шоу Дани.

Цікаві факти про суперників

Роналдо Соуза
БразиліяБразилія
  • 25% його тейкдаунів мають успіх
  • 52% силових ударів доходять до цілі
  • Захист від тейкдаунів становить всього 61%
Андре Муніс
БразиліяБразилія
  • Всі 4 рази Муніс програвав ТКО
  • Виграв нокаутом 20% своїх боїв
  • Вигравав суддівським рішенням тричі

Прогноз

Молодість проти досвіду. Два класних грепплера. Але, ось, що говорить не на користь Муніса, так це його дострокові поразки. «Жакаре» може пробити і потрапити в ціль. А в грепплінгу не поступиться більш молодому співвітчизнику. Додаємо сюди ще той факт, що Соуза бився з кращими з кращих і його нічим не здивуєш, і отримуємо Соузу-фаворита. Так що, в даному випадку можна погодитися з «всезнаючими».

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі