UFC 261. Прогноз та ставка на бій Вейлі Чжан – Роуз Намаюнас

Чжан Вейлі
Китай
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Вістар Ветеранс Меморіал Арена, Джексонвілл
UFC
США
Роуз Намаюнас
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
У со-головній події UFC 261, який пройде вранці 25 квітня в Джексонвіллі на арені Вістар Ветеранс Меморіал Арена, чемпіонка промоушена у мінімальній вазі Вейлі Чжан проведе поєдинок проти Роуз Намаюнас. Напередодні цього бою Роуз, яка раніше особливо не захоплювалася трештоком, грунтовно пройшлася по суперниці. Китаянці дісталося за комуністичні погляди, хоча про них вона ніде не говорила. Роуз обізвала її «червоною» і заявила, що «краще бути мертвою, ніж червоною». Якщо говорити про фаворитку, симпатії «всезнаючих» на стороні діючої чемпіонки.

Чжан Вейлі

Вейлі Чжан знаходиться на відмінній переможній хвилі. Вона виграла 21 бій поспіль! Перше і єдине поразку вона зазнала в дебютному профбою, поступившись суддівським рішенням Менг Бо. Після цього вона не програвала. Багато боїв провела в китайській лізі Kunlun Fight, а в серпні 2018 го дебютувала в UFC. У цьому промоції провела 5 боїв, здобула 5 перемог і стала чемпіонкою. На шляху до поясу вона пройшла таких іменитих суперниць, як Торрес, Андраде, Єджейчик.

Чжан володіє пурпуровим поясом по БЖЖ. Ще вона дуже сильна фізично. А також має вкрай потужний панч. Та й досвіду у неї хоч відбавляй. Також слід відзначити її відмінний захист від тейкдаунів.

Роуз Намаюнас

У Роуз Намаюнас немає такої переможної серії. Та й такого майже ідеального рекорду немає. Вона провела у профі 13 боїв, в яких здобула 9 перемог та зазнала 4 поразки. При цьому, в UFC вона провела більше боїв, ніж Чжан. Роуз здобула 7 перемог і зазнала 3 поразки у найкращій лізі світу. Вона двічі била Єджейчик, била Ванзант, Торрес, а також взяла реванш у Андраде, хоча в першому бою програла божевільним слемом.

Роуз – володарка чорних поясів по БЖЖ і тхеквандо. Вона любить працювати з дистанції, розстрілюючи серіями своїх суперниць. Вона користується гарною для цієї вагової категорії антропометрією. Але, при першій же можливості, переводить суперниць.

Цікаві факти про суперників

Чжан Вейлі
КитайКитай
  • Чжан лише 19% своїх перемог здобула суддівським рішенням
  • Чжан володіє стовідсотковим захистом від тейкдаунів
  • Чжан завдає 6,38 акцентованих удари на хвилину
Роуз Намаюнас
СШАСША
  • Намаюнас лише раз вигравала нокаутом
  • Захист від тейкдаунів становить всього 50%
  • Проводить 1,91 тейкдауни за 15 хвилин

Прогноз

Зрозуміло, чому Чжан вважається фавориткою. Але, я б не поспішав списувати з рахунків Роуз. Тому, варіант з перемогою на конкретного бійця не розглядаю. А розглядаю варіант з достроковим фінішем. Тому що стилі дівчат підходять для цього. Особливо, якщо Намаюнас вирішить попрацювати у стійці.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі