UFC 261.Прогноз та ставка на бій Валентина Шевченко – Джессіка Андраде

Валентина Шевченко
Перу
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Вістар Ветеранс Меморіал Арена, Джексонвілл
UFC
Бразилія
Джессіка Андраде
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В одному з головних боїв UFC 261 чемпіонка промоушена в найлегшій вазі Валентина Шевченко захищатиме свій пояс у бою проти Джессіки Андраде. Для «Кулі» майбутній захист поясу стане вже п'ятим. Чемпіонським ременем вона володіє з кінця 2018-го року. І ось Джессіка Андраде, чемпіонка промоушена в мінімальній вазі, вирішила опуститися на одну категорію і спробувати повалити гегемона Шевченко. «Всезнаючі» вважають, що їй це не вдасться. Як буде, побачимо вранці 25 квітня.

Валентина Шевченко

Валентину Шевченко можна сміливо назвати однією з кращих дівчат-бійців за всю історію ММА. По-перше, у неї просто чудовий бекграунд, що складається з тайського боксу та кікбоксингу. Вона досягала неймовірних висот, виступаючи по любителям, ставала чемпіонкою світу і Європи, причому, не один раз. Що стосується професійного ММА, рекорд Валентини становить 20-3. Програвала вона Ліз Кармуш ТКО та ​​двічі Аманді Нуньєс суддівськими рішеннями. Причому, ці рішення, особливо в другому бою, викликали чимало запитань. На її рахунку перемоги над Холм, Пенною, Ай, Єджейчик, тієї ж Кармуш і багатьма іншими.

Валентина – чудова, позамежного рівня ударниця. При цьому, у неї гарне дзюдо, вона може перевести в будь-який момент. І за весь цей час вона пристойно підтягла свій грепплінг.

Джессіка Андраде

Джессіка Андраде переживала не найкращі часи в мінімальній вазі, програвши два бої підряд – ТКО Чжан та суддівським рішенням Намаюнас. Тому вирішила опуститися в вазі і спробувати свої сили там. У першому ж бою в новій вазі вона побила Чукагян нокаутом і вийшла на перше місце в рейтингу найлегшої ваги, отримавши право на тайтлшот.

Андраде – досвідчений боєць. На її рахунку 29 професійних боїв, в яких вона здобула 21 перемогу і зазнала 8 поразок. Зрештою, вона – колишня чемпіонка. Її база – БЖЖ. Однак, останнім часом здорово додала в стійці. Більш того, вона полюбляє працювати саме в стійці.

Цікаві факти про суперників

Валентина Шевченко
ПеруПеру
  • Вінстрік Шевченко становить 6 боїв
  • Проводить 2,09 тейкдауни за 15 хвилин
  • Захист від акцентованих ударів становить 63%
Джессіка Андраде
БразиліяБразилія
  • 38% своїх перемог здобула нокаутами
  • Захист від тейкдаунів становить 76%
  • Середній час бою становить 10:13 хвилин

Прогноз

Думаю, сценарій буде таким: Валентина Шевченко працюватиме з дистанції, викидаючи хай-кіки та джеби. А Джессіка Андраде, зрозумівши, що у стійці не рівня чемпіонці, спробує її перевести. І ось хтось із них зможе зробити «свою гру» до фінального гонгу.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі