UFC 260. Прогноз та ставка на бій Тайрон Вудлі – Вісенте Люке

Тайрон Вудлі
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
Бразилія
Вісенте Люке
ПрогнозистРедакція сайту Betline.com.ua
Редакція сайту Betline.com.ua
Прогнозист
У головній події UFC 260, який пройде вранці 28 березня в Лас-Вегасі, колишній чемпіон організації в напівсередній вазі Тайрон Вудлі зустрінеться в октагоні з Вісенте Люке. Вудлі переживає непрості часи, від його чемпіонського лиску не залишилося і сліду. Тайрон знаходиться на лякаючій серії поразок. Якщо він програє ще раз, його точно спишуть в утиль. Навіть зараз, майбутній бій з Люке - це більше перевірка для Вісенте. Це не той випадок, коли топовому бійцеві, який оступився, дають легкий бій з ноунеймом. Це випадок, коли хочуть перевірити, чи здатний Люке зробити крок до вищої ліги.

Тайрон Вудлі

Навіть в свої кращі часи Тайрон славився як нудний боєць. Складно уявити, щоб хлопець, який виграв 12 з 19 боїв достроково, був нудним. Але тим не менше. Вудлі через чур обережний, він не лізе на рожен, розігрує все до вірного. Останній раз Вудлі показував війну в октагоні ще в 2016-му, знищивши Лоулера. Після того він ще видав два нудних бої з Томпсоном, потім засабмітив Тілла та програв три бої поспіль. Так, програв топом, Усману, Бернсу та Ковінгтону. Але, це і показує, що зараз Вудлі вже не здатний боротися за чемпіонський пояс.

Його головна сила – БЖЖ і найпотужніші удари. Але, останнім часом він погано вибирає дистанцію, не може донести свої «бомби». Та й БЖЖ його вже розкусили. А ще Тайрону 39-й рік – серйозний вік для напівсередньоваговика.

Вісенте Люке

29-річний бразилець знаходиться на переможній хвилі. Він виграв два бої поспіль, забивши ТКО Ніко Прайса і вигравши чистим нокаутом у Ренді Брауна. Обидва суперники – не топи. Тобто, Вудлі – це наступний крок для Вісенте. І наступний шанс. Він вже був недалеко від титулу, але програв суддівським рішенням Томпсону. Тепер йому потрібно перемагати, і тоді він зможе піднятися з десятого місця в рейтингу напівсередньоваговиків вище.

Люке молодше Вудлі. Він на ходу. Здорово працює з дистанції, чого вкрай не любить Вудлі. Також Люке любить пресингувати, працювати першим номером, що також дуже добре у світлі бою проти Вудлі.

Цікаві факти про суперників

Тайрон Вудлі
СШАСША
  • Вудлі чотири рази захищав свій пояс
  • Вудлі виграв 4 бої вже в першому раунді
  • Точність ударів Вудлі становить 49%
Вісенте Люке
БразиліяБразилія
  • Точність ударів Люке становить 54%
  • 50% тейкдаунів Вісенте успішні
  • 58% своїх перемог він здобув нокаутом

Прогноз

Повністю згоден з тим, що Люке – фаворит. Вудлі значно просів, він на фініші своєї кар’єри. А Люке на підйомі. Однак, коефіцієнт на перемогу Вісенте слабенький. Тому пропоную варіант з кількістю раундів. З огляду на обережний стиль Вудлі, думаю, бій перевалить за екватор.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі