UFC 260. Прогноз та ставка на бій Абубакар Нурмагомедов – Джаред Гуден

Абубакар Нурмагомедов
Росія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
США
Джаред Гуден
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Нарешті після довгого простою в Октагон повертається брат Хабіба Нурмагомедова - Абубакар. Він виступить на UFC 260. Побитися на номерному турнірі - честь для будь-якого бійця. Його суперником стане Джаред Гуден. Суперник - не з топових, це абсолютно точно. Але, давайте будемо чесними, і сам Абубакар - взагалі не топовий спортсмен. І в UFC він знаходиться не в останню чергу завдяки зірковому братові. Адже в UFC він не показав нічого. Толком не б'ється, то дискваліфікації, то травми, і нуль перемог. При цьому, саме Абубакар вважається фаворитом майбутнього бою. Ймовірно, прізвище Нурмагомедов змушує «довантажувати» на нього не найдосвідченіших гравців.

Абубакар Нурмагомедов

Отже, Абубакар провів в UFC всього один бій, в якому безславно програв далеко не топовому опонентові в особі Завади. Причому, програв задушливим прийомом. Це лише ще раз підтверджує істину: Абубакар – не Хабіб. Він не може проводити такі тейкдауни, і близько не має такого контролю в партері і помиляється в роботі з джитсерами, дозволяючи їм проводити прийоми. Його загальний рекорд: 15 перемог, 3 поразки, 1 нічия. Він не перемагає 2 бої поспіль. І, треба зазначити, що вкрай рідко б’ється. Останній бій він провів в листопаді 2019-го, а до цього бився в жовтні 2018-го. Всього два бої за майже 2,5 роки.

Сильні сторони – самбо, вільна боротьба. Школа Абдулманапа. Тобто, набір пристойний. Інша справа, що сам боєць він – не топ. І всі ці його скіли не на топовомк рівні.

Джаред Гуден

Джаред Гуден, як і його опонент, не є зіркою ММА взагалі і UFC зокрема. Також, як і його суперник, він провів в UFC всього один бій, в якому програв. Він поступився одноголосним рішенням суддів Алану Джубанову. Однак, до цього він показував пристойні бої, здобувши три перемоги поспіль. До переходу в UFC він виступав в різних лігах, а більшу частину провів у далеко не топовому промоушені NFC.

Гудена можна назвав універсалом. При цьому, більше він налягає на стійку. Володіє непоганим боксом, б’є колінами та ліктями. Але, все це на рівні «непогано».

Цікаві факти про суперників

Абубакар Нурмагомедов
РосіяРосія
  • Нурмагомедов завдає 1,41 акцентований удар за хвилину
  • Його захист від тейкдаунів становить 80%
  • Нурмагомедов проводить 5,29 тейкдаунів за бій
Джаред Гуден
СШАСША
  • Гуден проводить всього 1 тейкдаун за бій
  • Захист від тейкдаунів становить 100%
  • Завдає за хвилину 6,67 акцентованих ударів

Прогноз

Я не згоден з тим, що Нурмагомедов – фаворит бою. Думаю, Абубакар буде шукати щастя в партері. Але, вся штука в тому, що він переводить опонентів не так майстерно, як той же Хабіб або інший представник школи Абдулманапа – Махачев. І ось на цьому його може і зловити непоганий ударник Гуден.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі