UFC 259. Прогноз та ставка на бій Петро Ян – Алджамейн Стерлінг

Петр Ян
Росія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
APEX, Лас-Вегас
UFC
США
Алджамейн Стерлінг
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
В одному з трьох чемпіонських боїв, які пройдуть на UFC 259, російський боєць Петро Ян, який є чемпіоном промоушена в найлегшій вазі, зустрінеться в октагоні з Алджамейном Стерлінгом. Цей бій повинен був пройти ще в грудні минулого року, але його скасували з невідомих причин. І ось тепер бійцям доведеться зустрітися в березні. І Ян, і Стерлінг активно потренувалися у трештокінгу, і тепер постараються підкріпити слова діями. Для Яна майбутній бій стане першим захистом чемпіонського поясу, який він завоював, побивши Жозе Альдо. Фаворитом в бою вважається чемпіон, але фаворитом не дуже явним.

Петр Ян

Якщо потрібно було б коротко охарактеризувати Яна, підійшло б одне слово – чемпіон. Це проявляється в його прагненні до лідерства, а також в його бійцівських якостях. Той випадок, коли в одній людині поєдналися бійцівський інтелект, здатність щохвилини вчитися та прогресувати, класна ударка і пристойна боротьба.

Петро має відмінний рекорд 15-1. Свій єдиний бій він програв Магомеду Магомедову, і то тільки роздільним рішенням суддів. 7 перемог він здобув нокаутом, тільки 1 раз вигравав сабмішеном і ще 7 боїв виграв суддівським рішенням. У UFC він провів 7 боїв, здобувши 7 перемог поспіль.

Раніше Ян був відомий як класний ударник. Але зараз він здорово прокачав своє БЖЖ. І нехай він їм користується не так часто, але захищатися при перекладах або в самому партері став в рази краще.

Алджамейн Стерлінг

Суперник у Яна вкрай небезпечний. Алджамейн ще не старий і знаходиться на чудовій переможній серії. Він виграв п’ять останніх боїв поспіль, причому суперники у нього були складні: Сандхаген, Муньос, Рівера і інші.

Загальний же його рекорд становить 19 перемог і 3 поразки. Лише раз він програвав достроково, поступившись Мораесу. А ще два бої програв суддівськими рішеннями. Що стосується перемог, то тільки двічі він перемагав нокаутом, 8 боїв виграв сабмішенами та 9 разів вигравав суддівськими рішеннями.

Чорний пояс по БЖЖ, відмінна боротьба, грепплінг. Він постійно тисне на суперника. Такий собі «Хабіб на мінімалках». З урахуванням того, що Ян не базовий борець, Стерлінг вкрай небезпечний для нього.

Цікаві факти про суперників

Петр Ян
РосіяРосія
  • Відсоток захисту Яна від тейкдаунів становить 88%
  • Петро проводить 1,75 тейкдаунів за 15 хвилин бою
  • Точність ударів становить 46%
Алджамейн Стерлінг
СШАСША
  • Стерлінг проводить лише 29% вдалих тейкдаунів
  • Алджамейн блокує 67% акцентованих ударів, які в нього летять
  • Стерлінг не пропускає тільки 52% тейкдаунів від суперників

Прогноз

Ян дуже здорово захищається від тейкдаунів останнім часом. При цьому, якщо опиняється в партері, може викрутитися з ситуації. Тобто, у нього є хороші шанси нівелювати сильні сторони Стерлінга. А ось Алджамейн не потягне ударку Петра. Росіянин дуже добре показує себе у стійці. Цілком ймовірно, що цей компонент і принесе йому перемогу.

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі