Bellator 260. Прогноз та ставка на бій Дуглас Ліма – Ярослав Амосов

Дуглас Ліма
Бразилія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
«Mohegan Sun», Анкасвіль
Bellator
Україна
Ярослав Амосов
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
12 червня арена «Mohegan Sun», що в Анкасвіллі, буде приймати 260-й турнір промоушена Bellator. Цей івент викличе особливий інтерес серед українських фанатів змішаних єдиноборств. Чому? Відповідь проста: на Bellator 260 за пояс чемпіона організації в напівсередній вазі буде битися український боєць Ярослав Амосов. «Динамо» доведеться провести поєдинок з чинним чемпіоном Дугласом Лімою. Бій непростий, адже Ліма по ділуі володіє титулом. Але і Амосов - не хлопчик для биття. Українець ще не програвав на професійному рівні. Якщо говорити про фаворита, симпатії «всезнаючих» на стороні Ліми. При цьому, не можна сказати, що він йде записним фаворитом.

Дуглас Ліма

Ліма – 33-річний бразилець, який знаходиться практично на піку своєї кар’єри. В останньому бою він зробив вилазку в середню вагу, програвши іменитому і досвідченому Мусасі одноголосним рішенням суддів. А до цього він добув в рідній напівсередній вазі три перемоги поспіль, побивши Макдональда, Пейджа і Корешкова. Причому, Пейджа і Корешкова він побив достроково – нокаутом і сабмішеном відповідно. Всього ж в професіоналах він провів 40 боїв, здобувши 32 перемоги та зазнавши 8 поразок. Він всього лише по разу поступився КО і сабмішеном, а решту 6 поразок зазнав суддівським рішенням.

У Ліми просто забійні лоу-кіки. Та й з рук він вміє бити. 50 відсотків своїх перемог він здобув КО / ТКО. Ще 31% перемог він здобув сабмішенами.

Ярослав Амосов

Ярослав Амосов – український проспект. Він уже давно виступає в Bellator, і ще не програвав в цій лізі. Він взагалі не програвав у професіоналах. Зараз рекорд київського «Динамо» складає 25-0. Причому, 19 перемог він здобув достроково (10 нокаутом і 9 сабмішеном). І тільки 6 боїв дійшли до суддівського рішення. Свій останній поєдинок Амосов провів в листопаді минулого року, вигравши тільки роздільним рішенням суддів у Логана Сторлі. Всього ж він провів 6 боїв в Bellator, вигравши їх.

Амосов – відмінний борець. Його база – це самбо. Він тричі вигравав світ і двічі Європу з цього виду спорту. Він може попрацювати в стійці, але за цим незмінно йде спроба тейкдауну.

Цікаві факти про суперників

Дуглас Ліма
БразиліяБразилія
  • Ліма поклав кінець переможній серії Пейджа, яка тривала 7 років
  • У Ліми найкращий показник дострокових перемог за всю історію напівсередньої ваги Bellator
  • Ліма провів 7 боїв за кар'єру, які пройшли всю дистанцію в 5 раундів
Ярослав Амосов
УкраїнаУкраїна
  • Амосова ще називають «Українським Хабібом»
  • Амосов нижче суперника на 5 см, але не поступається йому в річі
  • Амосов ніколи не бився 5 раундів

Прогноз

У середовищі українських фанатів ходить думка, що Амосов «переїде» Ліму, що саме українець – фаворит. Але я б не поспішав списувати Дугласа з рахунків. По-перше, він набагато досвідченіший. По-друге, він в розквіті сил. Так що, не ризикував би ставити на конкретного переможця. Краще розглянути варіант з тоталом раундів. З огляду на високий рівень обох атлетів, можна припустити, що бій точно перевалить за екватор.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі