<?php echo get_the_archive_title();?>Олімпійські ігри
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Для представників багатьох командних видів спорту Олімпійські ігри не мають великого значення. Однак з хокеїстами ситуація абсолютно протилежна. Олімпіада для них є головним турніром і перемога або навіть медаль, завойована там, може стати найвищою точкою в кар’єрі. На нашому сайті ви можете знайти якісні прогнози на Олімпійські ігри з хокею.

Щоб забезпечити максимально сильний склад учасників, Міжнародна федерація хокею автоматично запрошує на турнір 8 кращих збірних світового рейтингу. Ще одне місце відводиться господарям змагань, а три останні путівки розігруються в кваліфікації.

Сам турнір проходить в два етапи – груповий раунд і плей-офф. Команди діляться на три групи по чотири учасники. За підсумками трьох турів (кожен зіграв з кожним по одному разу) збірні, які посіли перші місця, а також найкраща з тих, хто став другими, виходять до чвертьфіналу. Решта починають ігри на виліт з 1/8. Всі стадії плей-офф складаються з одного матчу.

Складаючи прогнози на ОІ з хокею, прийнято враховувати: місце проведення турніру, форму і результати граючих команд, досвід тренерського штабу, кваліфікацію гравців і статистику очних зустрічей.