<?php echo get_the_archive_title();?>НХЛ
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Тут публікуються актуальні прогнози на НХЛ. Це найсильніша хокейна ліга світу і один з найбільш непередбачуваних чемпіонатів серед усіх, що взагалі проводяться на планеті. Дуже складно передбачити, хто буде переможцем регулярного чемпіонату і плей-офф.

Навіть якщо зустрічається лідер турнірної таблиці і явний аутсайдер, букмекерські контори можуть давати практично рівні коефіцієнти на них. У переважній більшості випадків котирування будуть вище 2. Це пов’язано з незвичайною для європейських шанувальників спорту системою трансферів (тут вона називається драфтом) і багатьма іншими факторами.

Робити прохідні прогнози на NHL вкрай непросто. Новачок або звичайний уболівальник (навіть той, хто дивиться всі матчі і знає все про команди) навряд чи зможе впоратися з цим завданням. Тут потрібні професіонали, заточені саме на те, щоб робити прогнози на Національну хокейну Лігу.

Нам вдалося зібрати команду найкращих фахівців для цього. Вони враховують безліч чинників, статистичні показники (яких, до речі, дуже багато і новачок навряд чи розбереться, які саме потрібно враховувати), новини і власні знання. В результаті виходять прогнози на НХЛ з високою прохідністю.