<?php echo get_the_archive_title();?>Україна. УПЛ
Оберіть вид спорту
 • Україна. УПЛ
  Доступна статистикаФутбол
  Колос
  Ворскла
  Читати прогноз
  3.55

На цій сторінці ви завжди можете знайти актуальні прогнози на УПЛ.

Особливостей у цього турніру чимало. Хтось називає його одним з найбільш нецікавих, інші ж дивляться матчі української Прем’єр-Ліги з великим задоволенням. Але факт в тому, що змагання непередбачуване і це тільки робить його більш привабливим.

Так, за чемпіонство зазвичай сперечаються тільки Динамо і Шахтар, але за прохід в єврокубки і за право залишитися у вищому дивізіоні України ведеться запекла боротьба. В останні роки тут стало з’являтися все більше нових команд із сіл (Минай, Інгулець, Колос, Рух і так далі), від яких можна чекати чого завгодно. На ігри таких колективів зазвичай дають високі коефіцієнти.

Тільки професіонал найвищого рівня, який стежить за цією першістю багато років і знає все про його учасників, може складати прогнози на чемпіонат України з футболу з високою прохідністю.

На нашому сайті зібрана команда відмінних аналітиків. Коли вони складають прогнози на УПЛ, то враховують статистичні показники, такі як відсоток перемог, кількість забитих голів (і те, як саме вони були забиті), результативність нападників, загальна оцінка гравців і багато іншого.