<?php echo get_the_archive_title();?>Україна. Перша Ліга
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

На нашому сайті доступні якісні та актуальні прогнози на Першу лігу України з футболу. Їх готують експерти, які спеціалізуються на українському футболі і не з чуток знають всю його специфіку.

Перша ліга – другий за рангом турнір серед професійних клубів в Україні. Участь в ньому беруть 16 або 18 команд в залежності від конкретного сезону. Нагорода для кращих команд – це не тільки медалі, а й путівка в еліту українського футболу – Прем’єр-Лігу. За підсумками сезону 2020/2021 підвищення в класі отримають три команди, що зайняли перші місця. Надалі виходити в «вишку» будуть лише по 2 клуби. Головні невдахи, навпаки – вилітають в турнір рангом нижче.

Чемпіонат Першої ліги – відмінна суміш досвідчених футболістів з молодими талантами. Кожен матч тут має дуже високу важливість і напруження емоцій з лишком компенсує певну нестачу рівня виконавців.

Готуючи прогнози на Першу лігу України з футболу, наші експерти вивчають поточну форму команд, їх склади (хто може грати, чи всі в оптимальних кондиціях), а також статистику матчів між собою. Також найважливішим фактором є місце проведення зустрічі, особливо в контексті команд, які домашні матчі грають на штучному газоні.