<?php echo get_the_archive_title();?>Росія. Суперкубок
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Прогнози на Суперкубок Росії з футболу публікуються на нашому сайті незадовго до старту сезону в Росії, адже саме матч за цей трофей офіційно відкриває новий змагальний період.

Суперкубок Росії – це турнір, що складається з одного матчу. У цьому поєдинку між собою грають чемпіон та володар Кубка минулого сезону. Якщо обидва трофеї вдалося завоювати одній команді, її суперником стає колектив, який фінішував на другому місці в РПЛ. Примітно, що участь для команд елітного дивізіону в матчі за Суперкубок обов’язкова, а ось представник нижчих ліг, який виграв Кубок, може відмовитися від свого права помірятися силами з чемпіоном.

Якщо за підсумком 90 хвилин основного часу матчу за Суперкубок переможця не було визначено, призначаються два овертайми по 15 хвилин. Якщо і після 120 хвилин гри на табло нічийний рахунок, проводиться серія пенальті.

Готуючи прогнози на Суперкубок Росії з футболу, важливо враховувати, що це всього лише старт сезону і команди можуть бути в неоптимальних кондиціях. Однак важливість матчу і можливість почати сезон з піднятим над головою трофеєм, мотивує суперників і глядачі в підсумку отримують вогняне шоу.

Щоб оцінити форму команд, до уваги найчастіше приймаються результати останніх контрольних зустрічей. Не можна ігнорувати і досвід їх участі саме у суперкубкових матчах.