<?php echo get_the_archive_title();?>Німеччина. Суперкубок
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

У Суперкубку Німеччини грають чемпіон і володар кубка, а якщо це одна і та ж команда, проти неї ставлять віце-чемпіона Бундесліги. Між німецькими командами конкуренція дуже висока. В останнє десятиліття Баварія і Борусія є найбільш ймовірними претендентами на Суперкубок. Матч цих клубів завжди викликають у глядачів яскраві емоції. На цій сторінці ви можете бачити прогнози на Суперкубок Німеччини.

Турнір дуже непередбачуваний. Наприклад, Баварія, яка завжди має один з кращих складів, в 2015 році програла Вольфсбургу в післяматчевих пенальті. А з Боруссією у Баварії вічне протистояння, вони виграють і програють один одному постійно, і неможливо передбачити, хто ж виявиться переможцем в їх змаганні в наступний раз. Тому прогнози на Суперкубок Німеччини краще довірити професіоналам.

У нашого сайту є команда кращих аналітиків, які прекрасно розбираються в німецькому футболі. Вони враховують попередні виступи, зміни в складах учасників, які сталися під час міжсезоння і безліч інших чинників. Тому використовуйте наші прогнози на Суперкубок Німеччини!