<?php echo get_the_archive_title();?>Товариські матчі
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Прогнози на товариські матчі дуже складно робити. Вони служать хорошим розігрівом і перевіркою сил для команд, які готуються виступати в чемпіонаті або кубку. Ігри проводяться в міжсезоння, відповідно, гравці викладаються не на всі 100%.

Кожна команда грає ряд товариських поєдинків в рамках підготовки до сезону або під час перерви (наприклад, зимової, як в Україні). За організацію відповідають менеджери клубів. Відмінною особливістю також є можливість порушити правила, наприклад, робити часті заміни. У деяких іграх навіть не дають жовтих та червоних карток, що дозволяє перевірити навички гравців на ділі і відточувати різні тактики і комбінації.

Результати можуть бути абсолютно будь-якими, іноді навіть випадковими. Тому прогнози на товариські матчі – справа вкрай непроста. Необхідно враховувати те, як команди раніше грали одна з одною, яка їхню мотивацію на залишок сезону, наскільки гравці розуміють тактику свого тренера.

У багатьох колективах відбуваються зміни в складі, наставники зазвичай залучають представників молодіжного складу. Наші фахівці враховують все це, тому у них виходять якісні прогнози на товариські матчі.