<?php echo get_the_archive_title();?>Франція. Ліга 1
Франція. Ліга 1
Топ-матч
ФранціяМарсель
ФранціяЛанс
1.85коеф
Читати прогноз
Оберіть вид спорту
 • Франція. Ліга 1
  Доступна статистикаФутбол
  Марсель
  Ланс
  Читати прогноз
  1.85

Прогнози на Лігу 1 деяким новачкам здаються простою справою – є ПСЖ, яке обігрує всіх і потрібно ставити на цей клуб. Однак на перемогу парижан в їх матчах зазвичай не дають дуже високі коефіцієнти, і подібні ставки не є цікавими.

Тому краще укладати парі на ігри інших команд, а вони в чемпіонаті Франції дуже непередбачувані. Є небагаті команди на кшталт Ланса, які вилітають в Лігу 2, є Монако, яке відчайдушно намагається стати другою силою в країні після ПСЖ і іноді навіть виграє чемпіонство. Також є багато інших цікавих колективів. Та й парижани вже втомилися вигравати Лігу 1, приділяючи більше уваги Лізі Чемпіонів.

Регулярно робити вірні прогнози на чемпіонат Франції з футболу з високими коефіцієнтами можуть тільки професіонали, які стежать за цим турніром, знають особливості всіх учасників, тренерів і гравців. На цій сторінці публікуються тільки такі матеріали.

Ми зібрали команду аналітиків найвищого рівня, які дають відмінні прогнози на Лігу 1. Вони враховують всі статистичні показники, взяті з найрізноманітніших джерел, попередні зустрічі, травми та інші чинники, що впливають на результат.