<?php echo get_the_archive_title();?>Кубок Лібертадорес
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

На цій сторінці ви можете знайти прогнози на Кубок Лібертадорес – престижний турнір найсильніших команд Південної Америки, який проводить КОНМЕБОЛ з 1960 року. Найбільше представників в ньому у Аргентини і Бразилії, так як у них найпотужніші команди, які постійно є претендентами на цей трофей. Загалом, клуби з Аргентини вигравали його 25 разів, Бразилії – 19. Найбільш титулованої командою є Індепендьєнте.

Чинний чемпіон – Фламенго, який обіграв у фіналі 2019 року Рівер Плейт з рахунком 2:1. Після змін у форматі турніру фінал тепер буде складатися з одного матчу, а не двох, як це було раніше. Якщо в півфіналі зустрічаються команди з однієї країни, вони зводяться в одну пару без жереба.

Наші фахівці складають прогнози на Кубок Лібертадорес з урахуванням особливостей всіх його учасників. Вони беруть до уваги дані про попередні виступи кожного колективу в турнірі, адже є колективи, у яких особливо добре виходить грати саме в ньому. Також, складаючи прогнози на Кубок Лібертадорес, наші аналітики враховують статистичні показники команд і окремих спортсменів. Тому всі матеріали виходять максимально інформативними.