<?php echo get_the_archive_title();?>Бельгія. Ліга Жупіле
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Прогнози на чемпіонат Бельгії з футболу з кожним роком стають все більш затребуваними, адже ця ліга стрімко розвивається. Тут виступають доволі багато молодих і перспективних виконавців, за якими вкрай цікаво спостерігати.

Перший чемпіонат Бельгії був організований ще в 1895 році. В даний момент турнір має титульного спонсора і називається Ліга Жупіле. Тут виступають 18 найкращих команд країни, а самі змагання мають досить своєрідний та незвичайний формат.

Крім традиційних двох кіл з матчами вдома і на виїзді, також проходять і додаткові турніри, де розігруються медалі та місця в єврокубках. Відбираються в них команди за підсумками «регулярного сезону».

Готуючи прогнози на чемпіонат Бельгії з футболу, потрібно обов’язково враховувати високу конкурентоспроможність всередині цього турніру. Різниця в класі між командами незначна і часто середняки чи навіть аутсайдери шокують записних фаворитів, відбираючи у них очки або навіть обігруючи.

Через унікальність формату боротьба тут йде до останнього туру і велике значення має кожен набраний бал. Таким чином, прохідних матчів просто немає. Це дещо спрощує аналіз кожного конкретного матчу, нівелюючи фактор різниці в мотивації.