<?php echo get_the_archive_title();?>Експрес-ставки
Іспанія. Ла Ліга
Експрес
Топ-матч
ІспаніяМальорка
ІспаніяОсасуна
2.52коеф
Читати прогноз
Оберіть вид спорту
 • Іспанія. Ла Ліга
  ЕкспресФутбол
  Мальорка
  Осасуна
  Читати прогноз
  2.52

Прогнози на експреси – дуже привабливий та одночасно небезпечний напрям в ставках. Більшість новачків воліють робити саме множинні парі. Але через відсутність досвіду у них рідко вдається досягти позитивного ефекту від таких ставок. У цьому їм допоможе команда експертів сайту Betline.com.ua, яка розміщує безкоштовні прогнози на експреси.

Найчастіше наші прогнозисти підбирають в рамках експресу події з одного турніру. Це може бути ігровий день Ліги Чемпіонів або, наприклад, матчі туру Англійської Прем’єр Ліги. В одних випадках всі події експресу проходять в один і той же день, а буває і так, що одна ставка розтягується на кілька днів.

Складаючи безкоштовні прогнози на експреси, аналітики дотримуються таких принципів:

 • Підбір подій з доступною статистикою та інформацією. Аналітики не стануть лізти в маловивчені змагання, а віддадуть перевагу таким матчам, які не страждають від дефіциту інформації і легко прогнозуються;
 • Невисокі коефіцієнти окремих ігор. Для кожного окремо взятого матчу фахівці підбирають не надто високі котирування – це дозволяє збільшити прохідність;
 • Невелика кількість подій в експресі. Прогнозисти переконані, що «кілометрові» прогнози на експреси є свідомо поганою ідеєю. Тому вони намагаються включати в одну ставку від 3 до 6 матчів.