<?php echo get_the_archive_title();?>PUBG
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Прогнози на PUBG – результат аналітичної роботи наших експертів, які спеціалізуються на цій кіберспортивній дисципліні.

Гра PUBG була офіційно представлена ​​в 2017 році. І хоча розробники відразу бачили в своєму дітищі кіберспортивну дисципліну, багато людей сильно сумнівалися в таких перспективах. Адже, здавалося, що сама фізика гри не дуже заточена під кіберспорт.

У кожній сутичці беруть участь 100 гравців, які повинні вбивати суперників. У підсумку повинен залишитися тільки один. Також бувають командні змагання, коли гравці діляться на групи по 2-4 людини. Такий формат досить важко дивитися і тим більше оцінювати з точки зору ставок.

Проте, PlayerUnknown’s Battlegrounds знайшов свою нішу і зібрав дуже чималу аудиторію людей, готових дивитися турніри. А значить, знайшлися і спонсори, готові ці самі турніри фінансувати.

Якщо порівнювати прогнози на ПУБГ з прогнозами на якийсь «реальний» вид спорту, найкраще підійде біатлон. Адже в змаганні теж дуже багато учасників і передбачити, хто виграє досить непросто. Набагато продуктивніше і легше намагатися спрогнозувати результат виступу конкретного гравця (команди) або порівняти одного гравця (команду) з іншим в форматі “хто довше протримається”.