<?php echo get_the_archive_title();?>League of Legends
Оберіть вид спорту
    Подій не знайдено на цю дату!

Прогнози на League of Legends – аналітичний матеріал, підготовлений нашими фахівцями на турніри по одній з найпопулярніших кіберспортивних дисциплін в світі.

League of Legends в певній мірі можна назвати флагманом кіберспорту, адже саме по цій грі почали проводити перші Чемпіонати світу в кіберспорті. Вже на третьому світовій першості, яка пройшла в 2013-му році, призовий фонд досяг позначки в 1 мільйон доларів. Зараз він вже вимірюється десятками мільйонів і стрімко рухається до сотень.

League of Legends або скорочено LoL – командна гра. У кожній з команд грає по п’ять чоловік, мета яких – зруйнувати головну споруду суперника, перш ніж він зруйнує їх базу. Перед кожною партією проходить процедура вибору спортсменами ігрових персонажів. При цьому команди мають можливість банити окремих героїв, щоб порушити плани суперника. Роблячи ставки на LoL в режимі лайв, дуже важливо враховувати підсумки драфту.

Готуючи прогнози на LoL, наші експерти, перш за все, звертають увагу на склади граючих команд і форму окремих гравців. Також враховується статистика особистих зустрічей і результати виступів на останніх турнірах.