Бокс. Прогноз і ставка на бій Василь Ломаченко – Масайосі Накатані

Василь Ломаченко
Україна
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Virgin Hotels, Лас-Вегас
Бокс
Японія
Масайосі Накатані
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Вранці 27 червня відбудеться повернення на ринг Василя Ломаченко. Українець проведе поєдинок з представником Японії Масайосі Накатані. Бій пройде в Лас-Вегасі, на арені Virgin Hotels Las Vegas. Говорити про важливість майбутнього поєдинку для Ломаченко не доводиться. Він повертається після поразки в найважливішому бою. Він поступився Теофімо Лопесу, принциповому супернику, віддавши йому свої чемпіонські пояси. Ломаченко 33, він програв останній бій - поразка від Накатані цілком може поставити хрест на його кар'єрі. Так що, настрій у Василя буде самим бойовим.

Василь Ломаченко

Ломаченко видавалися просто божевільні аванси в професіоналах. Але реалізував він їх далеко не всі. Так, він став чемпіоном світу в трьох вагових категоріях. Так, у нього були три пояси в легкій вазі. Але, якщо говорити про тут і зараз, у Василя немає жодного пояса і рекорд в профі складає скромні 14-2. Також слід нагадати про вік, тому що 33 роки для легкої ваги – це немало. Притупляються рефлекси, зменшується швидкість. А Ломаченко як раз і працює за рахунок цих компонентів.

Досвід, неймовірний футворк, ручна швидкість, боксерський інтелект, темп – це козирі Ломаченко. З мінусів – схильність до травм. А також маленькі габарити для цього дивізіону.

Масайосі Накатані

Масайосі Накатані не має за плечима такої шикарної любительської кар’єри, як у Ломаченко. Та й в профі він не буде вже сяяти. На рахунку у 32-річного японського боксера тільки інтерконтинентальний пояс за версією WBO, а також пояс OPBF – Східної та тихоокеанської боксерської федерації. Пояси, відверто кажучи, другорядні. При цьому Накатані вже досить досвідчений воїн. Він бився і програв одноголосним рішенням суддів Теофімо Лопесу, а в останньому бою виграв ТКО у Фелікса Вердехо.

Накатані боксує в стилі спойлера, сподівається на свою антропометрію. При цьому, у нього досить жорсткий удар. Укупі з серйозним річем, це хороший козир.

Цікаві факти про суперників

Василь Ломаченко
УкраїнаУкраїна
  • Іноді в тренувальному процесі Ломаченко використовує бинти зі вшитим чіпом, щоб підраховувати кількість ударів
  • Ломаченко може затримувати дихання під водою на 4,5 хвилини
  • Хобі Ломаченко - полювання, риболовля, хокей
Масайосі Накатані
ЯпоніяЯпонія
  • Накатані провів в любителях всього 60 боїв
  • Накатані паралельно з боксом ще займався ніхон-кемпо
  • Накатані захистив свій пояс OPBF 11 раз

Прогноз

Думаю, клас і мотивація Ломаченко стануть тими факторами, які принесуть перемогу українцеві. Єдиний шанс японця – травма Васі під час бою. В іншому випадку, йому нічим брати. Ломаченко швидкий на ногах, він буде встигати заходити на потрібну дистанцію, наносити серію і йти, не потрапивши під жорна Накатані.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі