Бокс. Прогноз і ставка на бій Джо Джойс — Карлос Такам

Джозеф Джойс
Великобританія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Уемблі, Лондон
Бокс
Франція
Карлос Такам
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
24 липня, в суботу, в Лондоні, на легендарному стадіоні «Уемблі» пройде масштабний вечір боксу. В рамках цього вечора боксу в ринзі зустрінуться Джо Джойс і Карлос Такам. Проспект проти досвідченого і міцного боксера. Такам дожив до тих часів, коли став трампліном для молодих і голодних. Джойс продовжує свій шлях на верх, і скальп Такама безумовно принесе йому дивіденди. Якщо говорити про фаворита, симпатії «всезнаючих» на стороні Джойса.

Джозеф Джойс

Джо Джойс не має за своїми плечима міцну кар’єру професіонала. Він провів у профі всього 12 боїв, в яких здобув 12 перемог. Одинадцять перемог він здобув достроково. Однак, в даному випадку справа не в кількості, а в якості. Джойс вже бив Устинова, Дженнінгса, Стіверна та інших. Тобто, Джо Джойс – це вкрай талановитий боксер, який пізно перейшов у професіонали. Тому зараз його прискореними темпами ведуть до чемпіонського титулу.

Джойс – природний супертяж. Його зріст в районі 197 см, вага в районі 116 кг. Він володіє серйозною ударною міццю. Майже всі свої бої він виграв нокаутами. Він технічний, володіє відмінним боксерським інтелектом. Це все з аматорського минулого.

Карлос Такам

Карлос Такам – вкрай досвідчений боксер. Досвідчений і віковий. Кращі роки Карлоса залишилися позаду. Зараз він думає лише про те, як вийти на пенсію з солідним чеком. Якщо говорити про досвід Такама, він провів 45 профбої, в яких здобув 39 перемог і 1 нічию, а також 5 боїв програв. Він бився з Джошуа, Чісорою, Грантом та іншими топовими боксерами. Також слід зазначити, що зараз Такам знаходиться на переможній хвилі з чотирьох боїв. Він послідовно побив Форреста, Мальдонадо, Льюїса і Гаши.

Такам – міцний боєць. Він вміло працює на ближній дистанції. Добре відпрацьовує боковими і аперкотами. Однак, він поступається своєму майбутньому супернику що у віці, що у вміннях.

Цікаві факти про суперників

Джозеф Джойс
ВеликобританіяВеликобританія
  • Джойс побив Дюбуа, будучи андердогом
  • Джойс почав займатися боксом в 10 років
  • Джойс - переможець перших Європейських ігор, які пройшли в 2015-му році
Карлос Такам
ФранціяФранція
  • Такам був претендентом на чемпіонські пояси по лініях WBA Super, IBF, IBO
  • Три з п'яти поразок зазнав достроково
  • Три останніх бої не виграє достроково

Прогноз

Джойс по ділу йде фаворитом. Він уже встиг побити топову опозицію, отримати досвід. А його суперник знаходиться на заході кар’єри. Навряд чи Такам зможе скласти Джойсу потрібну конкуренцію. При цьому, Карлос має всі шанси пережити екватор бою. Якщо Джойс і виграє, то вже після 6-го раунду.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі