Бокс. Прогноз і ставка на бій Олександр Повєткін – Ділліан Вайт

Олександр Повєткін
Росія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Гібралтар Арена, Гібралтар
Бокс
Великобританія
Ділліан Вайт
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Цей реванш зривався декілька разів, але пізно ввечері 27 березня він відбудеться. Мова йдеться про другий поєдинок між Олександром Повєткіним та Ділліаном Вайтом. Бій повинен був пройти ще в листопаді, але Повєткін захворів коронавірусом, а потім ще довго лікувався від його наслідків. Тому і в січні, і в лютому поєдинок не відбувся. Намагалися провести його і на початку березня, але в підсумку перенесли на кінець місяця. Причому, пройде він не в Англії, як планувалося раніше, а на «Gibraltar Arena» в Гібралтарі. Ось так COVID-19 вносить корективи в географію вечорів боксу. Якщо говорити про фаворита, таким вважається Вайт. І це незважаючи на те, що в першому бою він програв важким нокаутом.

Олександр Повєткін

Про Олександра Повєткіна сказані всі слова. Це досвідчений, вже навіть мудрий професіонал, який давним-давно «їсть боксерський хліб». Чудовий любитель, олімпійський чемпіон. А ось в профі він завжди ходить у фаворитах, але королем так і не став. Були у нього титульні спроби, і не одна. Мова зараз про повноваговий титул, а не про ось ці «діамантово-тимчасово-срібні пояси». Майбутній бій – один з останніх шансів 41-річного росіянина вийти на тайтлшот. Особливо, якщо врахувати, яка зараз плутанина у суперважкій вазі.

Повєткін досвідчений, він провів 38 профбоі, 36 з яких виграв. Він програвав двічі, але кому –
піковому Кличко та Джошуа. У нього потужний панч, він добре зближується, нівелюючи слабкий річ. Налягає на удари збоку, апперкоти. А ось джеба, як такого, немає.

Ділліан Вайт

Вайт – талановитий скандаліст. Це якщо коротко. Він на 9 років молодший за Повєткіна, але вже встиг провести 29 професійних боїв. 27 з них він виграв, а 2 програв. Перша поразка сталася в бою з Джошуа. Друга – в бою з Повєткіним. В обох боях був приблизно однаковий малюнок. Уайт встигав відправити суперників в нокдаун, а потім програвав нокаутом. При цьому, все одно в його послужному списку вистачає перемог над класними бійцями: Аллен, Чісора, Браун, Паркер та інші.

Міць і молодість. Ось головна зброя Вайта. Так, Ділліан – навчений боксер. Але, в плані школи він не має такого бекграунду, як Повєткін. Він бере своє силою, нокаутуючою міццю, а також вже і досвідом.

Цікаві факти про суперників

Олександр Повєткін
РосіяРосія
  • Повєткін чотири рази зустрічався з англійськими боксерами і тричі бив їх
  • Три з п'яти останніх боїв Повєткіна закінчилися достроково
  • П'ять останніх боїв Олександр провів поза Росією і три з них виграв
Ділліан Вайт
ВеликобританіяВеликобританія
  • Два з п'яти останніх боїв Вайта закінчилися достроково
  • Тільки 1 з останніх його 7 боїв пройшов поза Англії
  • Вайт перевершує Повєткіна у зрості на 5 см, а в річі - на 7 см

Прогноз

Вайт просто недооцінив Повєткіна в першому бою. Він двічі кидав суперника, вів поєдинок, а потім пропустив той шалений по силі аперкот. Думаю, британець зробив роботу над помилками і постарається взяти реванш. Це може означати, що до екватора буде акуратний бій. Вайт вже знає ударну міць росіянина і не буде ризикувати даремно.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі