Бокс. Прогноз та ставка на бій Дерек Чісора – Джозеф Паркер

Дерек Чісора
Великобританія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Вемблі, Лондон
Бокс
Нова Зеландія
Джозеф Паркер
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
1 травня на легендарній футбольній арені «Вемблі» пройде класний вечір боксу. Очолить його бій двох відомих боксерів: Дерек Чісора проти Джозефа Паркера. Бій не носитиме статус титульного або претендентського. Це буде дуель двох досвідчених, відомих воїнів. Звичайно ж, переможець отримає можливість просунутися по рейтингам. Але, думаю, обидва боксери не думатимуть про це. Головне завдання кожного з них - виграти. Паркеру - щоб продовжити переможну серію. Чісорі - щоб її розпочати.

Дерек Чісора

Дерек Чісора – вкрай досвідчений боксер. Він володіє не найвидатнішими параметрами для цього дивізіону, найпотужнішим панчем і поганим характером. І, звичайно ж, він – справжній воїн. Чісора не відає страху, він бився і б’ється з кращими з кращих. Паркер – точно не найгрізніший опонент у кар’єрі Дерека. Адже він бився з Кличком-старшим, Ф’юрі, Усиком, Уайтом та іншими. В цілому Дерек провів в ринзі 42 бої, в яких здобув 32 перемоги та зазнав 10 поразок. Причому, достроково він виграв 23 бої, а програв тільки 3.

Чісора – не самий рухливий боксер. Він віддає перевагу боям на ближній дистанції. Любить і може попрацювати біля канатів. Володіє важкими панчами, під які краще не потрапляти. Ще один козир – досвід.

Джозеф Паркер

Джозеф Паркер – колишній чемпіон світу. Новозеландець володів поясом за версією WBO. Йому всього 29 років, що для суперважкого дивізіону є «дитячим» віком. При цьому, Паркер – вже досить досвідчений боксер. Він встиг провести 30 профбої, в яких здобув 28 перемог і двічі програв. Поступався Джозеф Ентоні Джошуа і Ділліану Уайту. Програв обидва бої суддівськими рішеннями. Достроково він ще не програвав. Якщо говорити про переможні бої, можна виділити успіх у поєдинку з Руїсом.

Паркер – рухливий боксер. Він не стоїть на місці, постійно переміщається. Не любить влаштовувати рубки, не лізе на рожен. Працює акуратно. Володіє пристойним джебом. А також значно перевершує Чісору в габаритах.

Цікаві факти про суперників

Дерек Чісора
ВеликобританіяВеликобританія
  • Чісора виграв всі бої на любительському рівні
  • Чісора боксував на територіях 8-ми країн
  • Чісора за свою кар'єру провів 4 реванші
Джозеф Паркер
Нова ЗеландіяНова Зеландія
  • Паркер вигравав юнацькі ОІ
  • Паркер провів 3 бої в Великобританії, 2 з них програвши
  • Паркер виграв 4 останні бої поспіль, 3 з них - достроково

Прогноз

Думаю, габарити і рухливість Паркера стануть ключем до успіху. Він не буде стояти перед Чісорою, чекати його панчі. Він буде сам працювати, розбивати з дистанції, набирати очки і змушувати Чісору йти вперед, помиляючись.

Залишити коментар
0 0 голос
Средняя оценка 0 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі