Бокс. Прогноз і ставка на бій Джош Тейлор – Хосе Рамірес

Джош Тейлор
Великобританія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Лас-Вегас, Virgin Hotels
Бокс
США
Хосе Рамірес
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Вранці 23 травня в Лас-Вегасі, в Virgin Hotels пройде вкрай цікавий боксерський поєдинок, в якому ринг розділять Джош Тейлор та Хосе Рамірес. Поза всяких сумнівів, один з найбільш очікуваних боїв року. Це не простий бій, це бій за титул абсолютного чемпіона світу в першій напівсередній вазі! За останні півстоліття зібрати всі пояси в цьому дивізіоні змогли тільки два боксери: Цзю-старший і Кроуфорд. Складно переоцінити масштаб і значущість протистояння. Якщо говорити про фаворита, симпатії «всезнаючих» на стороні Тейлора.

Джош Тейлор

Джош Тейлор є чемпіоном світу в першій напівсередній вазі за версіями IBF і WBA. На любительському рингу особливо не відзначався, а ось в професіоналах виглядає дуже здорово. Судіть самі: в свої 30 років він добув 2 чемпіонські пояси за найпрестижнішим версіями, провів 17 боїв, в яких здобув 17 перемог, 13 з них – достроково. Причому, якщо він починав шлях з «мішків», то зараз б’ється з дуже і дуже гідною опозицією. Тейлор побив Постола, Баранчика, Прогрейса, Васкеса.

Тейлор – пристойний тактик. Він володіє швидкими руками і ногами. Так що, відносно невеликий річ не стає для нього проблемою. А ще він ніколи не б’ється в одній манері. Він постійно змінює тактику. Може влаштувати бійку, може працювати другим номером.

Хосе Рамірес

Хосе Рамірес володіє чемпіонськими поясами за версіями WBO і WBC. «Ягуар» має непогану любительську кар’єру. Тричі ставав чемпіоном США. Виступав на ЧС, там програв Ломаченко. Тепер робить кар’єру в професіоналах. І робить дуже успішно. На його рахунку два чемпіонські пояси, а також ідеальний рекорд 26-0. Причому, 17 боїв він виграв достроково. Зепеда, Хукер, Постол – ось неповний список сильних суперників, яких пройшов Рамірес.

Хосе володіє пристойним Панчем. Але ось по частині рухливості поступається опонентові. Та й в питанні тактики він слабкіше. Він любить тиснути, «перерубувати» опонента.

Цікаві факти про суперників

Джош Тейлор
ВеликобританіяВеликобританія
  • Тейлор бив Хорна в любителях
  • Тейлор захоплюється гонками на спортивних мотоциклах
  • Улюблений удар - правою по корпусу
Хосе Рамірес
СШАСША
  • Рамірес отримав вищу освіту
  • Є лицем фірми, яка виробляє продукти харчування
  • Улюблений удар - по печінці

Прогноз

Зустрічаються два рівних суперника. Думаю, дострокової перемоги чекати не слід. Занадто досвідчені обидва боксера, занадто навчені. Кожен з них буде працювати напевно. Якщо говорити про фаворита, симпатії на стороні Тейлора. Він більш різноманітний. У нього є і план А, і план В. І навіть план С.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі