Бокс. Прогноз і ставка на бій Джейк Пол – Бен Аскрен

Джейк Пол
США
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Атланта, Mercedes-Benz Stadium
Бокс
США
Бен Аскрен
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
Фрік-бої, бої поп-боксу з кожним днем ​​завойовують все більшу і більшу популярність. Уже настали ті часи, коли у мейн-івенті боксують ютуб-блогери, а в андеркарді - професійні боксери. Один з таких боїв пройде вранці 18 квітня у Атланті на арені Mercedes-Benz Stadium. Ютуб-зірка Джейк Пол вийде в ринг з колишнім бійцем UFC, чемпіоном ліг One та Bellator Беном Аскреном. Бій буде носити офіційний статус, він розрахований на 8 раундів, а його результат піде в рекорд обом хлопцям. Незважаючи на те, що Аскрен є дуже хорошим професійним спортсменом з пристойним рекордом і великим досвідом, він йде андердогом у майбутньому бою.

Джейк Пол

Джейк Пол вже встиг провести два поєдинки на професійному ринзі, здобувши дві перемоги. Обидві перемоги були здобуті достроково. Але, тут же слід відзначити той факт, що бився Джейк не з професійними боксерами. Першим його суперником був такий же блогер, як і він, Гіб. А другим – відомий баскетболіст Робінсон. На їх фоні Пол виглядав здорово. Він пристойно рухався, викидав хороші прямі. Тобто, виглядав, як справжній боксер. Також у нього є один аматорський бій, в якому він побив відомого репера Deji.

Зараз вже Пола можна назвати легітимним боксером, у нього є профіль на популярному статистичному порталі boxrec.

Бен Аскрен

На Бена Аскрена покладалися серйозні надії, коли він перейшов в UFC. Екс-чемпіон двох організацій, відмінний борець з відмінним послужним списком. Але не дарма UFC називають найкращою лігою світу. В якій навіть чемпіони інших організацій виглядають блякло. Це сталося і з Беном. Спочатку він не без праці побив вийшовшого в тираж Лоулера, а потім зазнав двох поразок поспіль. Спочатку його відправив у глухий нокаут Масвідал, витративши на це всього 5 секунд і встановивши новий рекорд ліги. А потім, його засабмітив ветеран Майя.

Після цього Аскрен заявив про завершення своєї кар’єри. І ось тепер він вирішив повернутися заради поєдинку, заради боксерського поєдинку. Це певна авантюра для базового борця, у якого солідний вік.

Цікаві факти про суперників

Джейк Пол
СШАСША
  • В цілому 2 профбоі Пола тривали 3 неповних раунди
  • Джейк Пол став відомим задовго до початку боксерської кар'єри, його вже запрошували до Білого Дому
  • Крім боксерської та блогерської кар'єри, він ще знімається в серіалах
Бен Аскрен
СШАСША
  • Аскрен виграв 6 боїв КО/ТКО
  • Аскрен легший за суперника на 10 кг
  • Річ Аскрена менший за річ Пола на 10 см

Прогноз

На папері – все проти Аскрена. Суперник молодше на 12 років, важче, сильніше, менш зношений. У нього довші руки. Але, тут слід враховувати той факт, що Аскрен – професійний спортсмен. Так, він не боксер. Але, він все життя б’є руками. Він звик до довгих дистанцій, він бився в ММА 3 раунди по 5 хвилин або 5 раундів по 5 хвилин. Він звик до боротьби і ударів, що вимотує значно сильніше, ніж просто бокс.

І, повторюся, найголовніше – в іншому кутку буде не молодий боксер з певною базою, а людина, яка провела 3 бої, побивши репера, блогера та баскетболіста. Я на стороні спорту.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі