Бокс. Прогноз і ставка на бій Артур Бетербієв – Адам Дайнес

Артур Бетербієв
Росія
00 : 00 : 00
днів годин хвилин
Москва
Бокс
Німеччина
Адам Дайнес
ПрогнозистОлександр Орманжи
Олександр Орманжи
Прогнозист
20 березня у Москві пройде вечір боксу, в рамках якого чемпіон світу в напівважкій вазі за версіями WBC та IBF Артур Бетербієв захищатиме свої пояси в поєдинку з німцем Адамом Дайнесом. Це протистояння повинно було пройти раніше, але в справу втручався коронавірус і карантин. Більше того, спочатку Бетербієв повинен був взагалі боксувати з китайцем Фаньлунгом, але сторонам не вдалося домовитися, а потім і карантин втрутився. Майбутній бій - розминка для Бетербієва. Про це красномовно говорять і коефіцієнти на поєдинок.

Артур Бетербієв

Бетебріев являє собою небитого панчера з двома чемпіонськими поясами. Його профрекорд становить 15 боїв, 15 перемог, всі 15 перемог дострокові. У Артура за плечима блискуча кар’єра в любителях. Тобто, зі школою там повний порядок. Він завжди відмінно готовий функціонально. Улюблена робота Бетербієва – тиснути і ламати. У напівважкій вазі він володіє просто велетенською силою. Взяти, наприклад, об’єднавчий бій з потужним українським панчером Гвоздиком, так Бетербієв просто переїхав його, ніби на тракторі.

Якщо говорити про сильні сторони, то це міць, панч, школа, досвід, функціоналка. З мінусів, якась одноманітність. Його можна прорахувати. Але, навряд чи це зробить Дайнес.

Адам Дайнес

Адам Дайнес не рахується топом навіть у себе в Німеччині. Тим більше, 30-річний німець не котирується високо в світі. У нього цілком середній рекорд: 21 бій, 19 перемог, 1 нічия, 1 поразка. Як вже говорилося вище, програв він китайцеві Фаньлунгу. А ось серед тих, кого побив Дайнеса, гучних імен немає. В основному, він б’є джорніменів. І навіть при цьому, він тільки 10 з 19-ти боїв виграв достроково.

Адам вважає, що Бетербієв буде відчувати додатковий тиск через те, що буде битися вдома. Мабуть, хвилювання Бетербієва – головна надія Дайнеса на успіх.

Цікаві факти про суперників

Артур Бетербієв
РосіяРосія
  • Бетербієв буде вперше боксувати в Росії по профі
  • Бетербієв добув 96 перемог в 106 аматорських боях
  • Бетербієв виграв 7 профбоїв чистими нокаутами
Адам Дайнес
НімеччинаНімеччина
  • Всі свої бої Дайнес провів або в Німеччині, або в Чехії
  • Дайнес ще жодного разу не бився за пояс чемпіона світу
  • Дайнес є тільки четвертим напівважковаговиком Німеччини

Прогноз

Не доводиться сумніватися в тому, що Бетербієв виграє бій. Дайнес – просто розмінна монета в цьому бізнесі. Артуру потрібно відчути ринг після простою, повернутися з перемогою, а потім можна думати і про серйозні бої. При цьому, виступ вдома, тривалий простій можуть позначитися на кондиціях Бетербієва і він дасть супернику пережити екватор.

Залишити коментар
5 1 голос
Средняя оценка 1 игроков
Добавить комментарий
Коментарів (0)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі